Novinka mezi návěsy – Nooteboom Teletrailers plachtou

Rychlé a bezpečné nakládání / vykládání

Návěsy Nooteboom jsou dodávány s různými značkami systémů posuvných střech. Nejnovějším vývojem je posuvný systém Netcap.
Ve spolupráci se společnostmi Netcap International a Van Rijssel Carrosserie vytvořil výrobce Nooteboom speciální roztahovatelný návěs s plachtou pro dodavatele oceli Geurts-Janssena z Venlo. Střešní konstrukce pro roztažitelné návěsy byly již k dispozici, ale to znamenalo, že řidič musel namontovat oddělené části pro vedení plachty. Tyto dny jsou u konce, protože trojnápravový teletrailer Nooteboom Geurts-Janssen je vybaven speciálně navrženým dvojitým kolejovým systémem. Zda je návěs zatažený nebo úplně prodloužen: s tímto systémem může být plachtová konstrukce ovládána pouze jednou osobou. Přívěs má zvláštní šířku, kvůli souladu s právními předpisy – limitními rozměryrozměry.

B.A. Geurts-Janssen BV
Geurts-Janssen oslavil 150. výročí svého založení v roce 2017. V průběhu let se společnost rozvíjela od místní obchodní společnosti až po přední mezinárodní distributora ocelových konstrukcí, výztužné oceli, neželezných materiálů a dalších technických výrobků. Společnost je vedena pátou generací rodiny zakladatele Bernarda Geurta. Společnost Geurts-Janssen také dodává zpracované výrobky. Ve svých prostorách o ploše 36 000 m2 na Tjalkkade ve městě Venlo může společnost také provádět řezání, otryskání, stříhání, ohýbání a další procesy. Díky svému vlastnímu přístavu a šesti ocelových výrobních hal s vertikálním rozpětím 33 metrů dodává společnost Geurts-Janssen ze skladu extrémně dlouhé ocelové profily. Provozují vlastní dopravní prostředky, které řídí zkušení řidiči.

Netcap International BV
Společnost Netcap International dodává shrnovací systém pro náěsy. Konstrukce je extrémně stabilní a vrchlík plynule sklouzává otevřený a zavřený. Posuvná vrata Netcap jsou navržena tak, aby rychle a jednoduše zakryla nákladovou podlahu přívěsu, aby chránila náklad před povětrnostními podmínkami. Nebezpečné dobrodružství skrývající se nad nákladem je minulostí, protože řidič může jednou rukou přitáhnout plachtu přes náklad, zatímco jde okolo návěsu. Kromě ochrany nákladu před povětrnostními podmínkami také posuvná střecha výrazně snižuje dobu potřebnou k nakládání / vykládání. Systém Netcap je založen na speciální hliníkové kolejnici s vybráními pro vertikální a vodorovná kola. Kolejnice je zesílena nahoře tak, aby nedošlo k poškození od vysokozdvižného vozíku
Nový Nooteboom Teletrailer společnosti Geurts-Janssen byl vyvinut v úzké spolupráci se všemi čtyřmi zúčastněnými stranami. Během výstavby byly pravidelně projednávány technické detaily. Základem je Nooteboom Teletrailer, který se mnohokrát prokázal jako účinný prostředek pro přepravu dlouhých ocelových profilů a ocelových konstrukcí. Společnost Netcap je specialistou na systémy s posuvnými střechami s celosvětovou zákaznickou základnou a Van Rijssel Carrosserie to vše dohromady. Díky této spolupráci jsou řidiči firmy Geurts-Janssen schopni v průběhu přepravy udržet svou ostruženou ocel čistou a suchou.

 
Autodoprava, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama


Kamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

TATRA TRUCKS předala společnosti SKALDO nová vozidla TATRA PHOENIX

V pátek 9. listopadu převzala společnost SKALDO osm nových vozů TATRA PHOENIX ve verzi pracovní stroj s nosností 25 tun. Vozidla firma využije v lomech v západních Čechách při těžbě keramických jílů.

číst dále »

Czech Bus 2018

Již poosmé rozzáří pražské Výstaviště v Holešovicích lesk nablýskaných autobusů téměř všech značek aktivních v regionu střední Evropy. Od úterý 20. listopadu do čtvrtka 22. listopadu ovládne vnitřní i venkovní prostory tradiční veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky CZECHBUS.

číst dále »

Elektrické skútry pro seniory

Také jste si všimli seniorů jezdících po městě či vesnici na tříkolových a čtyřkolových skútrech. V poslední době se tyto elektrické skútry staly hitem nejen pro starší občany, často je využívají i mladší lidé.

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno