RENAULT TRUCKS T 2019:


POHODLÍ, NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA A EMISÍ CO2

Renault Trucks zahajuje prodej modelu T 2019. Vozidlo je vybaveno novou motorizací Euro 6 Step D a dosahuje o 3% nižší spotřeby paliva  v porovnání s předchozí generací. Pyšní se také novým vybavením, které přispívá k většímu pohodlí pro řidiče a při jízdě.

Spotřeba paliva a CO2 nižší o 3%

Modely Renault Trucks T a T High verze 2019 jsou nyní vybaveny motory DTI 11 a DTI 13  vyhovující emisní normě Euro 6 Step D, která vstoupí v platnost 1. září 2019.  V kombinaci s novou generací systému následného zpracování výfukových plynů přispívají k delší životnosti.  Novinkou je také přidání snímače kvality Adblue kapaliny a odstranění sedmého vstřikovače.

Renault Trucks T 2019 je vybaven systém Optivision nové generace. Tento prediktivní regulátor rychlosti jízdy, který využívá mapové topografie pro optimální výběr převodových stupňů, má nyní data uložena přímo ve vozidle.  Toto vylepšuje komfort řízení vozidla, neboť nedochází ke ztrátě spojení ani v místech, kde není signál GPS, jako například v tunelech. Navíc jsou informace přesnější, což umožňuje řidičům lépe plánovat trasy.  

V neposlední řadě Renault Trucks přichází s adaptivním tempomat „Eco Cruise Control“, který obsahuje nová nastavení přispívající k ještě větší úspoře paliva.

Kombinace těchto inovací a vylepšených zařízení umožňuje dosáhnout až o 3% nižší spotřeby pohonných hmot v porovnání s předchozí generací vozidel.

Větší komfort během jízdy a více pohodlí pro řidiče

Kabiny vozidel řady T verze 2019 představují nové špičkové povrchové úpravy interiéru.

Interiér kabiny vozidla je vybaven přístrojovou deskou s novou karbonovou povrchovou úpravou, která je použita také na vnitřní straně dveří, novými koženými sedadly a novým šedým čalouněním. Nově je možné upravit na přání zákazníka i exteriér vozidla a zvolit barvu masky chladiče nebo zpětných zrcátek. Na výběr jsou dvě varianty: zářivě černá a jasně oranžová. Identifikační štítek obsahuje zjednodušený a viditelnější název vozidla společně s označením jeho výkonu a motorizace. Na štítku zůstává k dispozici spodní řádek, který si může zákazník dle svých potřeb doplnit.

Renault Trucks T a T High verze 2019 je možné aktuálně objednávat.

 
Autodoprava, Novinky, Technika, Vývojové trendy , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Volvo Trucks nadále snižuje spotřebu paliva a zvyšuje výkon.

Společnost Volvo Trucks představuje několik důležitých aktualizací svých 11 a 13litrových motorů splňujících normu Euro 6, které úspěšně poskytují snížení spotřeby paliva a zároveň zlepšení jízdních vlastností. „Snížení spotřeby paliva je klíčové pro všechny dopravní společnosti, zejména ty, které provozují … Číst dále →

číst dále »

Frigoblock spolupracuje s Mercedes-Benz na chlazení prvních kamionů eActros napájených bateriemi

Nová téměř sériová nákladní vozidla Mercedes-Benz eActros s chladicími systémy Frigoblock zahájila potravinářskou logistiku pro zákazníky v Německu a Nizozemsku. Essen, Německo, 4. listopadu 2021 – Frigoblock, jeden z předních výrobců dopravních chladicích jednotek v Evropě a značka Thermo King®, … Číst dále →

číst dále »

DAKAR 2022 – FESH FESH S HISTORICKY NEJVĚTŠÍ FLOTILOU

44. ročních Rallye DAKAR se blíží mílovými kroky. Odstartuje 2. ledna 2022 a profesionální závodní tým FESH FESH na něj vypravuje historicky největší flotilu, co se týká počtu závodních speciálů a doprovodných vozů. V době vydání tiskové zprávy je flotila vozidel … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno