Special Scania pro firmu Felbermayr

Pětináprava do oblak

Felbermayr, mezinárodní odborník v oblasti neobvyklých přepravních a zdvihacích operací, dosáhne dalšího cíle díky společnosti Scania. Rakouská společnost úspěšně využívá ohromující výkonnostní platformu Ruthmann Sky, která je namontována na standardním pětinápravovém vozidle P 450 společnosti Scania, aby získala pracovní výšku 90 metrů a vynikající boční dosah až 42 metrů.

Proces schvalovacího procesu
Pro tyto aplikace se běžně používají speciální vozidla, ale výhody této kombinace jsou zřejmé: Scania P 450 je již schválený silniční vůz, takže již nepotřebuje samostatný schvalovací proces a společnost Scania nabízí celoevropské služby a podporu vozidel.

“V naší flotile už máme asi 2 600 pracovních plošin, ale stále hledáme řešení s vyšším bočním dosahem,” říká Thomas Daxelmüller, ředitel společnosti Felbermayr Operations v Lanzendorfu v Rakousku. “S teleskopickým výložníkem firmy Ruthmann je nejen možné dosáhnout lepší tuhosti, ale také ušetřit váhu.”

Dodává: “Je to poprvé, kdy byla platforma s podobným výkonem namontována na vozidlo s maximální celkovou hmotností 48 tun. Se společností Scania jsme našli správného partnera, neboť je jediným výrobcem pětinápravového podvozku dodaného přímo z továrny. “

Chvála pro model P 450
Díky mimořádnému dosahu se plošina montovaná na nákladní automobily využívala v posledních několika týdnech v různých zakázkách, od údržby a opravy větrných turbín až po servis petrochemických zařízení.

Felbermayr řidič Stephan Lux je už nadšený a říká, že “první dojmy vozu jsou absolutně pozitivní a také jízdní charakteristiky Scania P 450 jsou také skvělé.”

 
Autodoprava, Novinky, Technika , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama


Kamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Elektrické skútry pro seniory

Také jste si všimli seniorů jezdících po městě či vesnici na tříkolových a čtyřkolových skútrech. V poslední době se tyto elektrické skútry staly hitem nejen pro starší občany, často je využívají i mladší lidé.

číst dále »

Tisková konference BIG SHOCK Teamu před Dakarem 2019

Už 6. ledna odstartuje v Peru 41. ročník legendárního dálkového závodu Dakar. Martin Macík s Janem Brabcem ze sedlčanského týmu Big Shock Racing nebudou chybět.

číst dále »

Ouředníček a Prokop spolu na Dakar 2019

Když v uplynulém ročníku Rally Dakar odtáhl jezdec Tomáš Ouředníček do cíle jedné z infarktových etap nepojízdný Ford Martina Prokopa a umožnil mu tak dokončit nejtěžší motoristický podnik planety, ani jeden z nich určitě netušil, že za několik měsíců dostane Ouředníček na oplátku lano od Prokopa, sedmého nejlepšího pilota Dakaru 2018. „Dohodli jsme se, že na letošní dakarskou rallye vyrazíme jako druhá posádka v Martinově týmu MP-Sports,“ informoval o aktuální situaci Ouředníček.

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno