Special Scania pro firmu Felbermayr

Pětináprava do oblak

Felbermayr, mezinárodní odborník v oblasti neobvyklých přepravních a zdvihacích operací, dosáhne dalšího cíle díky společnosti Scania. Rakouská společnost úspěšně využívá ohromující výkonnostní platformu Ruthmann Sky, která je namontována na standardním pětinápravovém vozidle P 450 společnosti Scania, aby získala pracovní výšku 90 metrů a vynikající boční dosah až 42 metrů.

Proces schvalovacího procesu
Pro tyto aplikace se běžně používají speciální vozidla, ale výhody této kombinace jsou zřejmé: Scania P 450 je již schválený silniční vůz, takže již nepotřebuje samostatný schvalovací proces a společnost Scania nabízí celoevropské služby a podporu vozidel.

“V naší flotile už máme asi 2 600 pracovních plošin, ale stále hledáme řešení s vyšším bočním dosahem,” říká Thomas Daxelmüller, ředitel společnosti Felbermayr Operations v Lanzendorfu v Rakousku. “S teleskopickým výložníkem firmy Ruthmann je nejen možné dosáhnout lepší tuhosti, ale také ušetřit váhu.”

Dodává: “Je to poprvé, kdy byla platforma s podobným výkonem namontována na vozidlo s maximální celkovou hmotností 48 tun. Se společností Scania jsme našli správného partnera, neboť je jediným výrobcem pětinápravového podvozku dodaného přímo z továrny. “

Chvála pro model P 450
Díky mimořádnému dosahu se plošina montovaná na nákladní automobily využívala v posledních několika týdnech v různých zakázkách, od údržby a opravy větrných turbín až po servis petrochemických zařízení.

Felbermayr řidič Stephan Lux je už nadšený a říká, že “první dojmy vozu jsou absolutně pozitivní a také jízdní charakteristiky Scania P 450 jsou také skvělé.”

 
Autodoprava, Novinky, Technika , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama


Kamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Nový Mega návěs od firmy Kögel

Na výstavě užitkových vozidel IAA 2018 představí společnost Kögel svůj návěs Mega generace NOVUM. I velkoobjemový návěs Kögel se teď vyznačuje známými výhodami generace NOVUM, tj. optimalizovaným profilem vnějšího rámu a vylepšenou nástavbou.

číst dále »

Prokletí Zolderu pokračuje

Adam Lacko v neděli na belgickém okruhu zaznamenal jedno třetí a sedmé místo. V průběžném hodnocení upevnil své postavení na druhé pozici před aktuálně třetím Albacetem. Oly Janes vyrovnal svůj nejlepší výsledek z Mostu, když dojel dvakrát devátý. V hodnocení týmů drží Buggyra i nadále třetí příčku!

číst dále »

Novináři se učili bezpečně řídit autobus na polygonu

Bezpečnost autobusové dopravy je jedním z důležitých témat inovativního československého veletržního projektu BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2019. Veletrhu předchází prezentační tematické akce upozorňující na bezpečnost v dopravě, ekologii a efektivitu.

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno