Stavební vozidla Scania XT za výhodných podmínek

Čas hraje v dopravě klíčovou roli, a proto nyní Scania přichází s nabídkou stavebních vozidel k okamžitému odběru. Vybrat si můžete z široké nabídky s nástavbami od předních výrobců VS-MONT a Stetter. Všechna vozidla lze navíc pořídit prostřednictvím výhodného financování od Scania Finance.

K dispozici je několik různých variant vozidel s výkonem od 410 po 500 koní a s konfigurací podvozku 6×4 nebo 8×4. Například oblíbenou verzi G450 8×4 s třístranným sklápěčem VS-MONT lze pořídit při splnění podmínek Scania Finance už za 1 707,- EUR měsíčně.

Konkrétní specifikace a více informací o kampani naleznete na webu www.scania.cz nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.

Hlavní výhody vozidel Scania XT

Odolný exteriér

Řada XT přichází s řadou funkčních řešení jako: ocelový nárazník, tažné zařízení, robustní zpětná zrcátka a vysoko umístěné sání vzduchu. Všechny zajišťují, že zvládnete jakoukoliv překážku s maximální provozuschopností.

Odolný interiér

Potahy interiéru jsou navrženy tak, aby zvládly každodenní provoz v náročném prostředí a usnadnily údržbu. Výrazný styl s oranžovým prošíváním a logem XT jen podtrhuje robustnost a sílu vozidla.

Výkon

Být součástí výrobního nebo zpracovatelského řetězce znamená vždy záviset na ostatních, stejně jako ostatní budou vždy záviset na vás. Díky vysokému poměru točivého momentu k výkonu všech motorů Scania, je řada XT připravena na jakoukoli náročnou výzvu. Pro řadu XT jsou v nabídce lehké řadové motory a také slavné Scania V8. Vybrat si tedy můžete pohonné jednotky od 280 do 770 koní.

Bezpečnost

Řada Scania XT proto přichází s vylepšenou verzí AEB (automatické nouzové brzdy) a LDW (varování před opuštěním jízdního pruhu). Pro zvýšení bezpečnosti lze objednat také boční airbag, protože až 45 % všech smrtelných úrazů při nehodách nákladních vozidel je způsobeno převrácením vozidla.

Díky řadě bezpečnostních prvků, vyhlášené spolehlivosti a nízké spotřebě si mohou být zákazníci společnosti Scania jisti, že je vozidla řady XT přepraví vždy včas, bezpečně a se ziskem!

 
Autodoprava, Novinky, Služby dopravcům, Technika , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Zákazníci společnosti Mercedes-Benz Trucks již mohou objednávat světovou novinku, která zvyšuje bezpečnost silničního provozu

Nový Active Sideguard Assist s funkcí automatizovaného brzdění nejenže upozorní řidiče, ale také zahájí automatizované brzdění až do úplného zastavení vozidla Nejběžnější verze modelů Actros a Arocs budou od června 2021 vybaveny systémem Active Sideguard Assist, pokud si zákazník objedná asistent … Číst dále →

číst dále »

ME tahačů 2021 nabývá reálných kontur, pojede se na biopalivo

Přestože loňská sezóna vejde do historie nevyhlášením mistra Evropy, v jejím průběhu uzavřeli promotér šampionátu ETRA (Evropská asociace závodní tahačů), akcionář ADAC Mittelrhein a FIA dohodu ohledně pořádání evropského šampionátu v sezónách 2021 – 2025. Zpráva potěšila i vedení týmu … Číst dále →

číst dále »

I-Shift je i po 20 letech stále průlomovou inovací

Automatizovaná převodovka Volvo Trucks I-Shift je i po 20 letech stále průlomovou inovací Inovace inteligentní automatizované převodovky I-Shift společnosti Volvo Trucks (AMT) jsou i nadále důležitým milníkem v tomto odvětví díky pozitivnímu dopadu na spotřebu paliva, výkon vozidla, bezpečnost a … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno