Vše o palivových kartách

Pojem palivová či tankovací karta může označovat dva podobné a přesto výrazně se lišící produkty.

V prvním případě jde o palivové karty, které nabízejí přímo jednotlivé čerpací stanice soukromým osobám. S jejich použitím mohou zákazníci dosáhnout na nejrůznější výhody – nejčastěji jde o slevu z ceny pohonných hmot nebo slevu na další produkty v nabídce čerpací stanice (mycí linka, potraviny a nápoje apod.).

V kontextu firemního vozového parku se ale bavíme o trochu jiném produktu. Firemní tankovací karty jsou komplexní službou, která firmám nabízí nespočet výhod.

Jak zřídit palivovou kartu?

Na trhu je hned několik poskytovatelů palivových karet. Jedním z nich je společnost Eurowag, která kromě palivových karet poskytuje i mnoho dalších produktů, které firmám s vozovými parky výrazně usnadňují podnikání.

Palivovou kartu můžete jednoduše objednat vyplněním on-line formuláře. Ochotný personál vám poté s celým procesem pomůže a vybere s vámi nejlepší řešení pro vaši společnost.

Eurowag nabízí palivové karty výhodné i pro menší společnosti. Vybírat lze z celkem čtyř variant:

  • Eurowag ONE (pro střední a větší silniční dopravce s možností platby na fakturu)
  • Eurowag EASY (předplacená tankovací karta pro menší dopravce)
  • Eurowag VECTOR (tankovací karta s platbou na fakturu ideální pro spediční firmy)

Jaké výhody mají firemní tankovací karty Eurowag?

Jednou z hlavních motivací, proč firemní karty používat, je snížení administrativní zátěže. S růstem vozového parku strmě roste také byrokracie spojená s jeho provozem. Při využití palivové karty můžete dát sbohem nekonečnému množství účtenek za pohonné hmoty. Místo toho uhradíte jen jeden souhrnný doklad – buď předem (v případě předplacené tankovací karty), nebo zpětně.

Řidiči u sebe při využití palivových karet nemusí mít zásobu hotovosti v různých měnách, jako tomu dříve bylo během cest napříč Evropou. Celkové náklady na provoz optimalizujete díky přesnějšímu plánování nebo výhodnějším cenám za pohonné hmoty u čerpacích stanic zapojených v systému vámi využívané palivové karty. Těch je po celé Evropě více než 15 000 ve 24 zemích. Mapu čerpacích stanic zapojených do sítě Eurowag naleznete na webových stránkách společnosti.

Kromě toho se můžete těšit na profesionální zákaznický servis, který je vám k dispozici non-stop 24/7.

 
Autodoprava, Novinky, Služby dopravcům , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Setkání amerických kamiónů

O nadcházejícím víkendu se bude již počtvrté konat setkání amerických kamiónů, odtahovek, hasičských aut i sanitek v muzeu americkcý aut JK Classiscs v Lužné u Rakovníka. Po loňské první účasti zahraničních účastníků, můžeme potvrdit, že i letos domácí majitele těchto … Číst dále →

číst dále »

DB Schenker s podporou Scanie zajistí bezfosilní přepravu na ostrově Gotland

Největší švédský ostrov Gotland zásadním způsobem investuje do udržitelnosti a stanovil si cíl, že se do roku 2040 obejde bez fosilních paliv. To je o pět let dříve, než je národní závazek celého Švédska. Jedním z kroků je, že veškerou distribuční … Číst dále →

číst dále »

Belgická armáda poprvé představila nové logistické vozy na tatrováckém podvozku

Belgie slaví 21. července Národní den jako připomenutí nezávislosti na Spojeném království Nizozemska. Státní svátek každoročně doprovázejí mohutné oslavy v Bruselském parku. Jejich součástí je tradičně vojenská přehlídka. Letos se na ní mimo jiné poprvé veřejně prezentovala logistická vozidla, která … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno