Evropský šampionát NASCAR v Mostě bude součástí Czech Truck Prix

pre-season test

Epidemická situace a opatření proti šíření nemoci covid-19 komplikují pořadatelům uskutečnění naplánovaných akcí, a to včetně motoristických podniků. Některá rozhodnutí však mohou být paradoxně pro fanoušky příjemným překvapením. Řadí se k nim bezesporu i sloučení závodních víkendů OMV MaxxMotion NASCAR Show a Czech Truck Prix na mosteckém autodromu. „Mostecký závod NASCAR Whelen Euro Series přesouváme z původního červnového termínu do víkendu Czech Truck Prix ve dnech 27. až 29. srpna,“ upřesnil obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Obě populární a hojně navštěvované akce na jednom místě ve stejný čas slibují pod názvem Czech Truck Prix & OMV MaxxMotion NASCAR Show velkolepou podívanou a nezapomenutelný zážitek. „Fanouškům, kteří si již v předprodeji zakoupili vstupenky na závodní víkend NASCAR v červnu, zůstávají v platnosti i na srpnový sloučený závod. Stejně tak platí letos vstupenky na zrušený závod NASCAR z roku 2020,“ uvedl Krafek.

Plánovaný termín OMV MaxxMotion NASCAR Show 18. až 20. června nebylo podle Krafka možné dodržet z hygienických ani ekonomických důvodů. „Omezení v souvislosti s epidemií nemoci covid-19 v České republice a v Německu, kde máme početnou základnu fanoušků, nám svazuje ruce. I kdybychom zabezpečili všechny potřebné postupy z hlediska hygienických pravidel, nedostaneme se na požadovaný počet účastníků ani diváků. Z ekonomického hlediska je tato situace pro nás neúnosná,“ vysvětlil.

Věří, že na konci srpna bude vzhledem k epidemickém vývoji už možné pořádat akce s minimálními restrikcemi, případně i s neomezeným počtem návštěvníků. „Vyhodnotili jsme, že i pro fanoušky je alternativa spojení obou atraktivních sérií výhodná. Zakoupené vstupenky na OMV MaxxMotion NASCAR Show i Czech Truck Prix zůstávají v platnosti. V případě NASCAR se diváci mohou prokázat i vstupenkami ze sezony 2020, kdy se, bohužel, plánovaný závodní víkend nemohl uskutečnit v řádném ani náhradním termínu,“ doplnil Jakub Krafek.

Diváci mohou počítat i s vloženými závodními sériemi, například International Audi Sport R8 LMS Cup. Nabídne přehlídku supersportovních speciálů renomované německé automobilky, jež jsou pravidelnými účastníky nejprestižnějších evropských okruhových závodů, mezi něž patří DTM či ADAC GT Masters.

Doprovodný program počítá s již tradiční přehlídkou The Most Truck Festival. Akce určená zejména všem truckerům, spedičním, dopravním firmám a milovníkům kamionů zaujme a pobaví i návštěvníky z řad široké veřejnosti.

 
Akce, výstavy, veletrhy, Novinky , , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Slovenská výheň upekla pro Buggyru těžký víkend, přinesl i dakarskou vložku

Další porci smůly si o víkendu vybrali piloti týmu Buggyra ZM Racing v závodě ME tahačů na okruzích na Slovakia Ringu. Adam Lacko podruhé v této sezoně odjel domů bez bedny v celkovém pořadí, přesto si udržel průběžně čtvrtou příčku. … Číst dále →

číst dále »

První prázdninový víkend je nabitý akcemi

Začátek prázdnin je ve znamení závodu kamiónů a to jak na okruzích, tak v terénu. Po dvouleté přestávce se na Slovakiaring vrací evropský šampionát ETRC – závod tahačů na okruzích. O další cenné body bude bojovat i náš Adam Lacko, kterému … Číst dále →

číst dále »

Premiéra nových elektrických vozidel Scania: S dojezdem až 350 kilometrů vyhoví regionální přepravě

Scania představuje kompletní čistě elektrické řešení pro regionální dálkovou přepravu. Výkon, dojezd a rychlost dobíjení umožňují bezproblémový každodenní provoz. Scania pokračuje na své cestě elektrifikace, aby ve spolupráci se zákazníky dosáhla stanovených vědecky podložených cílů pro snížení emisí CO2. Věrna … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno