Renault na výstavě Intermat 2015

NOVINKY STAVEBNÍ ŘADY RENAULT TRUCKS NA VÝSTAVĚ INTERMAT

Renault Trucks představí novinky své stavební řady na výstavě Intermat v Paříži – Nord Villepinte od 20. do 25. dubna 2015. Na stánku francouzského výrobce budou vystaveny mimo jiné tyto modely Renault Trucks C XLOAD domíchávač betonu, C 8×4 Tridem nebo K Xtrem.

K smallRenault Trucks představí během mezinárodní výstavy stavebních materiálů a techniky Intermat konané od 20. do 25. dubna 2015 v Paříži – Nord Villepinte širokou paletu vozidel stavební řady C a K. Renault Trucks bude dále prezentovat nové konfigurace modelů Renault Trucks C a K a s nimi spojenou nabídku služeb. Díky nabídce různých verzí a modularitě mezi oběma řadami, poskytuje Renault Trucks profesionálům ve stavebnictví robustní řešení, která snižují jejich provozní náklady bez ohledu na druh jejich činnosti.

Renault Trucks vystaví vozidlo C 8×4 XLOAD (s nástavbou domíchávač betonu). Model C XLOAD byl předmětem studie, jejímž cílem bylo snížit hmotnost podvozkové části nezatíženého vozidla, což umožní dopravcům ve stavebním sektoru nakládku většího množství betonu při každé obrátce a tím zvýšení jejich produktivity a rentability.

Součástí expozici Renault Trucks bude také model C 8×4*4 Tridem. Čtvrtá řiditelná náprava a zmenšený poloměr zatáčení o 90 cm výrazně zlepšují ovladatelnost vozidla. C 8×4*4 Tridem je vhodný pro montáž nástaveb umístěných na zadní části převisu vozidla jakými jsou například hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, hydraulické ruky nebo tlakové kanalizační jednotky.
Pro obory spojené s těžbou a dopravou v lomech je určen model K 8×4 Xtrem se zesíleným podvozkem a novou robustní robotizovanou převodovkou Optidriver Xtrem, která byla vyvinuta pro provoz v náročných podmínkách. K Xtrem je vybaven 24 palcovými koly, která jsou homologována pro provoz na silničních komunikacích. Tato verze, kterou Renault Trucks jako vůbec první výrobce uvedl na evropský trh u sériově vyráběných vozidel, zvyšuje u modelu K užitečné zatížení a úroveň průchodnosti terénem díky větší světlé výšce a vyšším nájezdovým úhlům vpředu a vzadu.
D smallDalším vystaveným modelem na stánku bude Renault Trucks C 6×4 OptiTrack. OptiTrack nabízí vozidlům dočasný pohon přední nápravy díky dvěma hydraulickým motorům integrovaných do nábojů předních kol. Systém OptiTrack poskytuje dočasný pohon všech kol, ve chvíli, kdy je řidič potřebuje, přičemž na rozdíl od klasického řešení pohonu všech kol OptiTrack přispívá k vyššímu užitečnému zatížení, snižování spotřeby pohonných hmot a nákladům na údržbu.
Na Intermatu bude dále k vidění C cab 2,3 m 6×4 vozidlo, které odpovídá na požadavky dopravců zajišťujících zásobování staveb a dodávky materiálů v městském a příměstském prostředí. Model je sériově vybaven robotizovanou převodovkou Optidriver. Snížená výška a šířka jeho kabiny usnadňuje řidiči manévrovatelnost a také časté nastupování a vystupování z vozidla.
Po úspěšném uvedení nové modelové řady v Evropě v roce 2013 a 2014, Renault Trucks uvedl tyto nové modely také na trhy na Středním východě a v Africe a potvrdil tím svoji celosvětovou působnost. Renault Trucks na Intermatu představí také model K v konfiguraci tahač 6×4.
Renault Trucks se představí na výstavě Intermat od 20. do 25. dubna 2015 (Hala 6, vstup C, stánek 083).
Vozidla stavební řady C a K francouzského výrobce budou vystavena také na stáncích partnerských nástavbářů.

 
Akce, výstavy, veletrhy, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

DAKAR 2022 – ostravský tým FESH FESH si veze domů 12. místo

V pátek 14. ledna dojeli účastníci Rallye DAKAR do cíle. Ostravský tým FESH FESH si odváží z kategorie kamionů 12. místo. Všech 12 náročných etap zvládla litevská posádka s vozidlem Tatra Jamal se startovním číslem 529. Tatra 815 „Puma“ v závodě DAKAR Classic dojela … Číst dále →

číst dále »

Poslední etapa ve znamení jedniček

Jeddah/Chvalín – S jedničkami zakončil poslední 12. etapu severočeský tým MKR Technology letošní 44. ročník Rallye Dakar. Pilot Pascal de Baar závěrečnou rychlostní prověrku projel v 11. nejrychlejším čase a úspěšně dostal svůj renault do cílové Džiddy. V konečném ranku se po všech … Číst dále →

číst dále »

Aleš Loprais v cíli Dakaru 2022: Děkujeme všem

Aleš Loprais, Jaroslav Valtr ml. a Petr Pokora s Pragou v barvách Instaforex Loprais Praga Teamu dokončili Rally Dakar 2022 na 21. místě v kategorii kamionů. Ze souboje o nejvyšší příčky je vyřadily v závěrečné čtvrtině soutěže technické problémy. Po … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno