Společnost Volvo Trucks představila svou novou modelovou řadu zákazníkům v České republice.

Po odloženém slavnostním uvedení nové modelové řady Volvo Trucks na přelomu února a března tohoto roku, ke kterému došlo kvůli pandemii koronaviru, jsme mohli českým zákazníkům v termínu 1.-11. září konečně představit celou novou modelovou řadu Volvo.V termínu 1.-11.9.2020 jsme na našich Truck Centrech v Nýřanech, Klecanech, Hradci Králové a Olomouci mohli konečně představit a předvést celou novou modelovou řadu nákladních vozidel Volvo Trucks českým zákazníkům.

Zákazníci, ale i novináři měli možnost vidět modely Volvo FH, FH16, FM a FMX. Do expozice bylo zakomponováno také jedno vozidlo na plynový pohon Volvo FH LNG se speciálně upraveným návěsem, který zvyšuje aerodynamiku celé soupravy a snižuje tím celkovou spotřebu paliva.

Pozdní odpoledne a večer se nesl v přátelské atmosféře pod heslem ”MADE FOR YOU. Během celé akce bylo možno si promluvit s obchodními zástupci a dalšími zaměstnanci Volvo Trucks. Expozice byla koncipována jak v interiéru servisů, tak i venku, abychom předešli možným komplikacím spojeným s omezeními týkajícími se COVIDu. Během bloků prezentací se zákazníci od specialistů Volvo Trucks dověděli všechny důležité detaily o novinkách, které vozidla nabízí.

”Není to největší představení vozidel z pohledu velikosti celé události, ale je to největší uvedení vozidel z hlediska množství modelů a vylepšení, která vám přepravcům a řidičům pomohou ve vaší práci,” uvedl generální ředitel Volvo Group Czech Republic pan Gustav Mårgård.

Prezentace o produktech Volvo FH a FH16, kterou vedl obchodní ředitel Vladimír Sklář, byla zaměřena především na novinky týkající se vylepšeného exteriéru – maska, logo, nové světlomety, ale hlavně interiéru, kde se designéři zaměřili především na pohodlí a praktičnost pro řidiče, což plně splňuje zcela nový digitální displej a spousta úložných prostor v kabině.

Michal Zikán – obchodní zástupce Volvo Trucks představil novinky u vozidel Volvo FM a FMX, kde jsou změny viditelné na první pohled a to především zcela novou platformou kabiny a také viditelností z kabiny. Vozidla je možné vybavit novými bočními kamerami, které zvyšují bezpečnost řidiče při jeho práci. U vozidla Volvo FMX je možné vybavit jej novou dvojnápravou schopnou přepravit až 38 t.

Vladimír Myslík, jak už je jeho zvykem, chtěl zákazníky upozornit na všechna vylepšení, která souvisí s bezpečností. Podrobněji se zmínil o zobrazeních na digitálním displeji, o bezpečnostním prvku zobrazení dopravních značek, ale také promluvil o adaptivních dálkových světlometech, která jsou opravdovým zážitkem z jízdy, ale hlavně je to další bezpečnostní prvek, který je pro Volvo Trucks tolik zásadní. Zdůraznil důležitost a nepostradatelnost řidičů pro náš běžný život a fakt, že vše co jsme po uplynulá léta vyvíjeli, jsme dělali opravdu hlavně pro ně a jejich bezpečí.

S důležitostí servisu a celkové údržby vozidel nás seznámil Pavel Kosík – ředitel poprodejních služeb.

” O nových modelech a jejich novinkách jste již slyšeli, ale co je opravdová novinka, se kterou bychom se rádi pochlubili je fakt, že všechna Truck Centra jsou s vašimi vozidly, která mají uzavřenou servisní smlouvu, vzdáleně propojená. Dnes už dokážeme monitorovat vaše vozidla nejen prostřednictvím Dynafleetu, ale aktivně pracujeme s aktuálními provozními údaji a snažíme se proaktivně minimalizovat neočekávaná odstavení vozidel,” řekl Pavel Kosík během své prezentace. Celá roadshow proběhla bez komplikací a setkala se jen s pozitivními reakcemi ze strany pozvaných zákazníků, kterých přišlo více než 500. Pevně věříme, že nová modelová řada Volvo Trucks je vytvořena na míru každému zákazníkovi, ale i řidiči.

 
Akce, výstavy, veletrhy, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Frigoblock spolupracuje s Mercedes-Benz na chlazení prvních kamionů eActros napájených bateriemi

Nová téměř sériová nákladní vozidla Mercedes-Benz eActros s chladicími systémy Frigoblock zahájila potravinářskou logistiku pro zákazníky v Německu a Nizozemsku. Essen, Německo, 4. listopadu 2021 – Frigoblock, jeden z předních výrobců dopravních chladicích jednotek v Evropě a značka Thermo King®, … Číst dále →

číst dále »

DAKAR 2022 – FESH FESH S HISTORICKY NEJVĚTŠÍ FLOTILOU

44. ročních Rallye DAKAR se blíží mílovými kroky. Odstartuje 2. ledna 2022 a profesionální závodní tým FESH FESH na něj vypravuje historicky největší flotilu, co se týká počtu závodních speciálů a doprovodných vozů. V době vydání tiskové zprávy je flotila vozidel … Číst dále →

číst dále »

Dodáno již 300 elektricky poháněných nákladních vozidel! Daimler Truck a FUSO eCanter dosáhly dalšího milníku v elektromobilitě

Stuttgart/Tokio/Praha – Společnost Daimler Truck vynakládá veškeré síly, aby závod k nulovým emisím vyhrála. Dobrým příkladem je FUSO eCanter, lehké nákladní vozidlo se zcela elektrickým pohonem. Počet vozidel z malosériové výroby předaných zákazníkům na celém světě nyní překročil už hranici tří set. … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno