Tento článek je byl publikován v . Přečíst celý článek. Zaslat komentář nebo zanechat odkaz: Trackback URL.

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kamioňáci.com

Zdarma SMS

Krátké novinky

Tomeček na Dakaru pomáhal a má i trofej

Tomáš Tomeček je nejzkušenějším aktivním českým dakarským závodníkem. V padesáti letech má za sebou 25 startů na Rallye Paříž – Dakar, Dakar Rally a Africa Eco Race. Půlkulaté výročí v roce 2021 oslavil premiérovým startem na Dakaru v Saúdské Arábii. … Číst dále →

číst dále »

Kamiony MKR uzavřely Dakar v elitní desítce

Džidda/Židovice – Je dobojováno! 43. ročník Rallye Dakar je minulostí a do cíle dojela dvojice kamionů MKR Technology v elitní desítce. V celkovém pořadí přitom jednomu unikla jen těsně, ale v severních Čechách se bude slavit. Roudnický palubní mechanik Daniel Kozlovský totiž skončil … Číst dále →

číst dále »

Buggyra slaví Beduína, Macháček po boku gigantů!

Ještě před dvěma týdny nemožné, se stalo skutkem. Tým Buggyra Racing slaví první celkové vítězství na Rally Dakar 2021. Josef Macháček, vítěz kategorie lehkých prototypů, si dojel pro šesté vítězství, čímž dorovnal počet vítězství Karla Lopraise. Navíc se český veterán … Číst dále →