Štítek: Gerard de Rooy

Nový Kamaz pro Dakar je na světě!

Nová zbraň Kamazu pro Dakar 2016

Nedávno byl představen ruským médiím nový vůz Kamaz pro nadcházející ročník soutěže Dakar. Již loni se proslýchalo mezi zasvěcenými o vývoji nového vozu v kapotovém provedení, ale až letos oficiálně spatřil světlo světa. Po modernizacích stávajících vozů tak tým Kamaz Master přichází se zcela novou koncepcí s řadou pozoruhodných inovací. Předně je to kapotové provední, které tak rozšíří tento typ vozů v soutěži – vedle 3 vozů Iveco Torpedo stáje de Rooy (jeden s Alešem Lopraisem) a 3 vozů Tatra Jamal českého týmu Bonver Dakar Project – bude zajímavým srovnáním dvou konstrukčních filozosií..
Druhou … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky, Technika , , , , , , , , Zobrazit komentáře2

Loprais pojede Dakar 2016 s Ivecem

Loprais s Ivecem na Dakar 2016

Ačkoli oficiální tisková konference Aleše Lopraise bude příští týden, už nyní se v různých médiích i v zahraničí objevily informace se zásadním sdělením, které ukončuje diskuze na téma s čím pojede Aleš Loprais příští ročník soutěže Dakar . Po neúspěšné homologaci jeho kapotované Tatry Queen 69, ročník 2015 absolvoval … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky, Technika , , , , , , , Zobrazit komentáře

Tým Svoboda s Tatrou do Afriky

Oi Libya Rally Maroko

Dalším zajímavým motoristickým podnikem, který začíná o tomto víkendu je marocká Oi Libya rally. I tento závod těží s odvolané Silk way rally a na start přilákal kromě stálých účastníků i řadu nových zvučných jmen. V kategorii osobních vozidel se sejde prakticky celá dakarská elita a posílena bude letos i kategorie … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky, Technika , , , , , , , , , , Zobrazit komentáře

BAJA 300 a naši Truckeři

BAJA 300 – POWERDAYS

Letošní závod BAJA 300 konaný začátkem května na jižním okraji Lipska se oproti minulým ročníkům trochu rozrostl. Vložený název Power days symbolizoval novou aktivitu, kterou byly vložené závody – dvánactihodinovka čyřkolek a čtyřiadvacetihodinovka motocyklů.
Mimo to mohli návštěvníci sledovat ukázky truck trialu v podání dvou posádek z evropského šampoionátu, či exhibici … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Novinky , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Gerard de Rooy na BAJA 300!

Zlatý hřeb soutěže z Holandska

Od pořadatelů soutěže BAJA 300 z Německa přišla senzační zpráva o startu vítěze Dakaru Gerarda de Rooye na této soutěži.

Již za měsíc – 10.-.11.5.2013 proběhne poblíž Lipska další ročník off-roadové soutěže BAJA 300. Tento … Číst dále »

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno