Štítek: Jarolav Valtr

Aliyyah Koloc se na Dakaru vrátila do hry, Valtr se pral se zrádnými dunami

Po očistci, kterým si včera prošla, Aliyyah Koloc hodila všechno za hlavu a v dnešní třetí etapě Rally Dakar předvedla závodnice Buggyra ZM Racing velmi dobrý výkon, který ji zařadil v elitní automobilové kategorii Ultimate na 40. místo. Vzhledem k velké ztrátě nabrané při opravě auta je celkově na 52. pozici. Z trojice kamionů v barvách Tatra Buggyra ZM Racing byl opět nejrychlejší Pascal de Baar v Tatře Buggyra EVO3, který si připsal pátou pozici, Jaroslavu Valtrovi s Tatrou Phoenix patřila sedmá pozice. V celkovém pořadí jsou za sebou seřazeni na čtvrtém a pátém místě.
Aliyyah Koloc se dnes musela … Číst dále »

Dakar, Novinky , , , , , , , , Zobrazit komentáře

AER 2017 – 10.etapa

Desátá etapa Africa Eco Race se s délkou 482 kilometrů z nichž 423 bylo měřených nesla opět ve znamení českých barev. Soutěžící změřili síly ve druhém z takzvaných loopů, tedy zkoušek, kdy místo startu je současně také místem cílovým, v tomto případě se jednalo o Akjoujt.
V desáté etapě byl v kategorii trucků nejrychlejším pilotem … Číst dále »

Dakar, Novinky , , , , , , Zobrazit komentáře

AER 2017 – 6.etapa

BONVER DAKAR PROJECT PO ŠESTÉ ETAPĚ AFRICA ECO RACE

Šestou v pořadí Africa Eco Race byla nedělní 744 kilometrů dlouhá etapa z Dakhly do Tiwilitu, která zahrnovala také 172 kilometrů rychlostního testu, a konvoj se v jejím průběhu přesunul z Maroka do Mauretánie. Po volném dni tak čekal na posádky nejdelší úsek celé rallye.
Posádka … Číst dále »

Dakar, Novinky , , , , , , , , , Zobrazit komentáře

AER 2017 5.etapa

I v Africe míchá počasí kartami

Remz El Quebir – Dakhla, přejezd z Maroka do Mauretánie, 695 kilometrů, start z bivaku a 456 kilometrů měřených. Takto nějak měl vypadat program čtvrteční etapy Africa Eco Race. Start měřeného úseku byl však vinou nedávných povodní a následnému protržení přehrady u Iayounee nakonec organizátory posunut o 185,5 kilometrů.… Číst dále »