Štítek: Jiří Moskal

Trucky na výstavě Legendy

České kamiony mezi Legendami

Na 2. ročníku výstavy Legendy konané minulý víkend v areálu psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích se mezi výstavními exponáty objevila i řada zástupců nejtěžší kategorie. A bylo jich více než na 1.ročníku!
Po loňské premiéře se opět zúčastnila roudnická závodní stáj Buggyra, tentokrát hned se třemi stroji – okruhovým vozem Freightliner “Big Boy”, rychlostním speciálem Buggyra, se kterým David Vršecký pokořil několik rekordů a také s dakarskou Tatrou “Fat boy”. To vše v expozici věnované off roadu a Dakaru. Společnost Buggyře dělala dvojice kamiónů Liaz stáje KM Racing, Tatra Tomáše Tomečka zúčastňující se pravidelně … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky, Technika , , , , , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Jiří Moskal vyrazil do Afriky

Slavnostní start LIAZky mířící do Dakaru viděla řada fanoušků

Náměstí Jana Palacha v sobotu dopoledne zaplnilo velké množství příznivců kamionů LIAZ a dakarského dobrodružství. Spolu s moderátorem akce Josefem Melenem pak odpočítávali poslední vteřiny do startu unikátní expedice.Kompletně zrepasovaný historický kamion LIAZ se v sobotu 27. 12. vydal na dlouhou pouť do afrického Dakaru a … Číst dále »

Dakar, Novinky, Technika , , , Zobrazit komentáře

LIAZ Jiřího Moskala v Praze

Slavný LIAZ číslo 627 se představuje

Na holešovickém výstavišti v Praze byl veřejnosti poprvé představen zcela renovovaný kamion LIAZ, který před třiceti lety jako vůbec první tehdy československý vůz vyjel na slavnou Rallye Paříž-Dakar. Tenkrát dojel na skvělém 13. místě, letos svou cestu zopakuje a vzpomene tak na úspěšnou premiéru.

Včera zahájená výstava 4×4 DriveČíst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Novinky, Technika , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno