Štítek: Václav Svoboda

BAJA Bohemia 2015

“Dakar” u Prahy

O nadcházejícím víkendu se v bývalém vojenském prostoru Milovice pojede první ročník závodu BAJA Bohemia. Hlavním pořadatelem je německá organizace RTG (Rally trial Germany) v čele s Jörgem Schummanem. Ten léta pořádá obdobné cross country soutěže již léta v Německu a na závěr sezóny jako bonbónek potom africkou rally Ell Chott, které se mimo jiné zúčastnil i Martin Kolomý, či Marek Spáčil a bratři Svobodové.
I tentokrát je na soupisce mezi většinou posádek několik českých jmen.
Příležitost domácího závodu si nenechal ujít Petr Jansa s Tatrou 815 4×4, který se již zúčastnil několika německých soutěží, dále … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Novinky , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Bonver Dakar Project na BAJA Drawsko

Tým Bonver Dakar Project míří na Baja Drawsko. 

Vrátný chce testovat i bojovat o vítězství

Tým Bonver Dakar Project pokračuje ve své dakarské přípravě, v rámci které se představí na Baja Drawsko. Účast na polském víkendovém závodu bude pro tým Tomáše Vrátného první ostrou zkouškou po návratu z nenáročnějšího závodu světa. Kromě závodícího šéfa se … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky , , , , , , , , , , Zobrazit komentáře

České kamiony na BAJA Drawsko

V měkkých polských píscích bude Martin Macík mladší testovat vylepšený dakarský Liaz a bojovat o vítězství.

Nadcházející víkend se představí kamion Liaz s pilotem Martinem Macíkem jr. v terénní soutěži Baja Drawsko Pomorskie na severu Polska. Stáj KM Racing nasadí vůz, který v lednu startoval na Rallye Dakar. Při úvodním vystoupení nové sezony ho doprovodí … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Tým Svoboda testoval vylepšenou Tatru

Nový partner a nové cíle

Team Svoboda z Meziměstí se po účinkování v českém Truck Trialu a závodech Truck Rally v Čechách a Německu proslavil především v roce 2011 startem na ruské soutěži Silk Way Rally, kterou napoprvé dokončil tehdy jako rychlá asistence pražského dakarského Vinland Teamu. Po roce se do Moskvy vrátil po boku … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky, Technika , , , , , , , , , , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno