CZECH BUS 2014

4. ročník jediného specializovaného veletrhu v ČR a SR

Praha – Výstaviště Holešovice 19. – 21. 11. 2014
Denně od 9.00 do 17.00 hod.

0016Letošní CZECHBUS bude větší než kdykoliv v minulosti. Stále více se profiluje jako ryzí B2B veletrh, určený zejména profesionálům v oboru hromadné dopravy osob. Proto také organizátoři vyslyšeli přání vystavujících firem a přesunuli konání veletrhu do tří pracovních dnů – tedy od středy do pátku (19. – 21. 11.).
Autobusy, mnohdy čerstvé novinky poprvé představené začátkem října v Hannoveru, zde budou vystavovat: IVECO Bus, SOR, SOLARIS, Škoda Electro, MAN, SCANIA, VOLVO, EvoBus, BUZOLA Bus Design, ROŠERO, TURANCAR – ISUZU, KHMC, Sprint Car Bus, SKD Trade, MAVE, KALPAC Bus.

Z novinek vystavovatelů vybíráme

AUTOBUSY

Buzola Bus Design – SH 09
0001MB Sprinter 5 500 Kg + 5 300 Kg s rozšířením globální homologace, obsaditelnost do 22 + 1 + 1 osob, nové bezpečnostní prvky pro řidiče, úprava palubní desky, dveří řidiče a volantu v kůži, nový typ autobusového sedadla s úpravou pro děti + dětský 5ti bodový zádržný systém.
EvoBus Česká republika – PK 06
Nová SETRA MultiClass LE business kombinuje jako typ Low Entry nízkopodlažní i vysokopodlažní techniku. Spojuje bezbariérový přístup v přední části vozu s ekonomicky výhodnou, dobře udržovatelnou a komfortní vysokou podlahou na zádi. Nový autobus bude dodáván ve dvou délkách – 12,33 m a 13,04 m.
IVECO Czech Republic – PK 01
Jako největší vystavovatel prezentuje Iveco Bus na této významné výstavě hned několik inovací a novinek. V Pravém křídle Průmyslového paláce v expozici, která zabírá přes 400 m2 a na venkovní ploše s rozlohou 170 m2, vystavuje kompletní produktovou řadu autobusů EURO VI, od minibusu až po turistický autokar.
Iveco Bus svou účastí na potvrzuje své silné stránky v oblasti inovace, jako je udržitelná mobilita, technologická dokonalost, snižování celkových provozních nákladů a vysoká přidaná hodnota pro zákazníky, pokud jde o kvalitu, komfort, design a rentabilitu.
Kompletní produktovou řadu Iveco Bus Euro VI prezentují 4 vozidla na stánku a 3 na venkovní ploše.
Premiérou na českém trhu jsou vozidla ve vnitřní expozici:
• Minibus DAILY TOURYS
• CROSSWAY LE CITY 12m s novým pracovištěm řidiče (VDV)
• MAGELYS PRO 12,2m
• Heuliez GX 137
Modely na venkovní ploše doplňují kompletní produktovou řadu Iveco Bus EURO VI.
• URBANWAY 12m
• CROSSWAY LOW ENTRY LINE 12m
• CROSSWAY PRO 12m
KHMC,s.r.o. – SH 03
nejnovější modelová řada midibusu Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Euro VI s označením BUSINESS.
0006MAN Truck & Bus Czech Republic – PK 03
MAN Lion´s City CNG – přímý příbuzný autobusu oceněného na letošním veletrhu IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveru titulem „Bus of the Year 2015“ ve 12metrovém provedení.
ROŠERO – P, s.r.o.
nejnovější midibusy Euro 6 na podvozcích IVECO, FLHI turistický a FCLEI nízkopodlažní.
SOLARIS Bus and Coach S.A. – PK 13
Urbino 12 a URBINO 18, nová koncepce autobusů. Má lehčí, odolnější konstrukci a nabízí atraktivní design. Ve srovnání se současnou verzí Urbina je konstrukce skeletu nového autobusu lehčí, tužší a současně pevnější.
SOR Libchavy, s.r.o. – PK 02
městský 11m elektrobus SOR EBN 11, prodloužená verze nízkopodlažního příměstského autobusu SOR CN 12 a výrazné změny v interiéru meziměstských vozidel.
TURANCAR CZ, spol. s r.o. – PK 05
Anadolu ISUZU – VISIGO EURO VI , nejnovější model turistického autobusu střední velikosti s maximální kapacitou až 41 cestujících.
VOLVO Group Czech Republic – PK 09
kloubový nízkopodlažní VOLVO 7900 Articulated hybrid EU6 o délce 18 m.

GARÁŽOVÁ A SERVISNÍ TECHNIKA

AD TECHNIK,s.r.o. – LK 35
zařízení pro rychlou kontrolu geometrie nákladních vozidel a autobusů firmy Hunter Engineering Company.
ANVI TRADE, s.r.o. – SH 02
nové dekory podlah Altro do autobusů – novinky v bezpečnosti pohybu pasažérů ve vozidlech MHD během přepravy.
AUTOTECH-VT, s.r.o. – SH 05
zvedák po dně montážní jámy s nosností 14t
Bileto s.r.o. – LK 47
Technologie otevřely nové způsoby jak prodávat jízdenky, pečovat o zákazníky a analyzovat data. Společnost Bileto zmíněné technologie využívá ve svém novém rezervačním systému pro autobusové dopravce.
MITERAL – LK 31
podpodlahový zvedák holandského výrobce Stertil KONI, zcela ojedinělý svou nůžkovou konstrukcí. Alternativa k současně používaným pístovým zvedákům.
TELMA SA – SH 15
stator z řady Telma light s kataforézou na vozy Iveco Euro6 a modul LVR600 pro montáž AF5 s iRCS na vozy Iveco Daily Euro6.
Připraven je bohatý doprovodný program, proběhnou i 3 celodenní konference na tato témata:
středa 19. 11. – CNG – nejlepší řešení pro čistá města (Český plynárenský svaz)
čtvrtek 20. 11. – Veřejná doprava “on line” (Sdružení pro dopravní telematiku, Fakulta dopravní ČVUT)
pátek 21. 11. – Elektrobusy – příležitosti a omezení v MHD ( Consulting Services – Prolektrotechniky, Sdružení dopravních podniků, ČEZ)
Kromě toho je připraven specializovaný den seminářů a workshopů pro garáže a servisy a další semiáře např. k problematice organizace hromadné dopravy.
Otevírací doba veletrhu:
Po všechny dny od 9.00 do 17 hodin,
Další novinky vystavovatelů a stále doplňovaný doprovodný program a další informace získáte denně na www.czechbus.eu

 
Akce, výstavy, veletrhy, Autodoprava, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , , , , , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

VOLVO Truck zahajuje prodej elektrických vozidel

Prodej modelů těžké řady elektrických nákladních vozidel Volvo Trucks se nyní po oficiálním otevření objednávkového systému opravdu rozběhne. Společnost Volvo Trucks nyní oficiálně otevírá objednávkový systém pro svou řadu těžkých elektrických nákladních vozidel Volvo FH Electric, FM Electric a FMX … Číst dále →

číst dále »

Pilsen Truck day 2022

V sobotu se už po čtvrté sjedou kamiony na plochodrážní stadion v Plzni na dobročinný sraz, který má své počátky v roce 2017. Dva ročníky byly zrušeny během koronavirových opatření, takže letos se sejdeme opět v plné síle. Organizátoři tentokrát … Číst dále →

číst dále »

Truck trial Mohelnice 2022

O nadcházejícím víkendu se pojede další závod českého mistrovství v truck trialu a to Velkou cenou Mohelnice. Tento moravský závod je vždy výjimečný a to z několika důvodů. Jedná se o jediný závod pořádaný jinými organizátory než zbývající závody – … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno