CZECH BUS 2014

4. ročník jediného specializovaného veletrhu v ČR a SR

Praha – Výstaviště Holešovice 19. – 21. 11. 2014
Denně od 9.00 do 17.00 hod.

0016Letošní CZECHBUS bude větší než kdykoliv v minulosti. Stále více se profiluje jako ryzí B2B veletrh, určený zejména profesionálům v oboru hromadné dopravy osob. Proto také organizátoři vyslyšeli přání vystavujících firem a přesunuli konání veletrhu do tří pracovních dnů – tedy od středy do pátku (19. – 21. 11.).
Autobusy, mnohdy čerstvé novinky poprvé představené začátkem října v Hannoveru, zde budou vystavovat: IVECO Bus, SOR, SOLARIS, Škoda Electro, MAN, SCANIA, VOLVO, EvoBus, BUZOLA Bus Design, ROŠERO, TURANCAR – ISUZU, KHMC, Sprint Car Bus, SKD Trade, MAVE, KALPAC Bus.

Z novinek vystavovatelů vybíráme

AUTOBUSY

Buzola Bus Design – SH 09
0001MB Sprinter 5 500 Kg + 5 300 Kg s rozšířením globální homologace, obsaditelnost do 22 + 1 + 1 osob, nové bezpečnostní prvky pro řidiče, úprava palubní desky, dveří řidiče a volantu v kůži, nový typ autobusového sedadla s úpravou pro děti + dětský 5ti bodový zádržný systém.
EvoBus Česká republika – PK 06
Nová SETRA MultiClass LE business kombinuje jako typ Low Entry nízkopodlažní i vysokopodlažní techniku. Spojuje bezbariérový přístup v přední části vozu s ekonomicky výhodnou, dobře udržovatelnou a komfortní vysokou podlahou na zádi. Nový autobus bude dodáván ve dvou délkách – 12,33 m a 13,04 m.
IVECO Czech Republic – PK 01
Jako největší vystavovatel prezentuje Iveco Bus na této významné výstavě hned několik inovací a novinek. V Pravém křídle Průmyslového paláce v expozici, která zabírá přes 400 m2 a na venkovní ploše s rozlohou 170 m2, vystavuje kompletní produktovou řadu autobusů EURO VI, od minibusu až po turistický autokar.
Iveco Bus svou účastí na potvrzuje své silné stránky v oblasti inovace, jako je udržitelná mobilita, technologická dokonalost, snižování celkových provozních nákladů a vysoká přidaná hodnota pro zákazníky, pokud jde o kvalitu, komfort, design a rentabilitu.
Kompletní produktovou řadu Iveco Bus Euro VI prezentují 4 vozidla na stánku a 3 na venkovní ploše.
Premiérou na českém trhu jsou vozidla ve vnitřní expozici:
• Minibus DAILY TOURYS
• CROSSWAY LE CITY 12m s novým pracovištěm řidiče (VDV)
• MAGELYS PRO 12,2m
• Heuliez GX 137
Modely na venkovní ploše doplňují kompletní produktovou řadu Iveco Bus EURO VI.
• URBANWAY 12m
• CROSSWAY LOW ENTRY LINE 12m
• CROSSWAY PRO 12m
KHMC,s.r.o. – SH 03
nejnovější modelová řada midibusu Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI Euro VI s označením BUSINESS.
0006MAN Truck & Bus Czech Republic – PK 03
MAN Lion´s City CNG – přímý příbuzný autobusu oceněného na letošním veletrhu IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveru titulem „Bus of the Year 2015“ ve 12metrovém provedení.
ROŠERO – P, s.r.o.
nejnovější midibusy Euro 6 na podvozcích IVECO, FLHI turistický a FCLEI nízkopodlažní.
SOLARIS Bus and Coach S.A. – PK 13
Urbino 12 a URBINO 18, nová koncepce autobusů. Má lehčí, odolnější konstrukci a nabízí atraktivní design. Ve srovnání se současnou verzí Urbina je konstrukce skeletu nového autobusu lehčí, tužší a současně pevnější.
SOR Libchavy, s.r.o. – PK 02
městský 11m elektrobus SOR EBN 11, prodloužená verze nízkopodlažního příměstského autobusu SOR CN 12 a výrazné změny v interiéru meziměstských vozidel.
TURANCAR CZ, spol. s r.o. – PK 05
Anadolu ISUZU – VISIGO EURO VI , nejnovější model turistického autobusu střední velikosti s maximální kapacitou až 41 cestujících.
VOLVO Group Czech Republic – PK 09
kloubový nízkopodlažní VOLVO 7900 Articulated hybrid EU6 o délce 18 m.

GARÁŽOVÁ A SERVISNÍ TECHNIKA

AD TECHNIK,s.r.o. – LK 35
zařízení pro rychlou kontrolu geometrie nákladních vozidel a autobusů firmy Hunter Engineering Company.
ANVI TRADE, s.r.o. – SH 02
nové dekory podlah Altro do autobusů – novinky v bezpečnosti pohybu pasažérů ve vozidlech MHD během přepravy.
AUTOTECH-VT, s.r.o. – SH 05
zvedák po dně montážní jámy s nosností 14t
Bileto s.r.o. – LK 47
Technologie otevřely nové způsoby jak prodávat jízdenky, pečovat o zákazníky a analyzovat data. Společnost Bileto zmíněné technologie využívá ve svém novém rezervačním systému pro autobusové dopravce.
MITERAL – LK 31
podpodlahový zvedák holandského výrobce Stertil KONI, zcela ojedinělý svou nůžkovou konstrukcí. Alternativa k současně používaným pístovým zvedákům.
TELMA SA – SH 15
stator z řady Telma light s kataforézou na vozy Iveco Euro6 a modul LVR600 pro montáž AF5 s iRCS na vozy Iveco Daily Euro6.
Připraven je bohatý doprovodný program, proběhnou i 3 celodenní konference na tato témata:
středa 19. 11. – CNG – nejlepší řešení pro čistá města (Český plynárenský svaz)
čtvrtek 20. 11. – Veřejná doprava “on line” (Sdružení pro dopravní telematiku, Fakulta dopravní ČVUT)
pátek 21. 11. – Elektrobusy – příležitosti a omezení v MHD ( Consulting Services – Prolektrotechniky, Sdružení dopravních podniků, ČEZ)
Kromě toho je připraven specializovaný den seminářů a workshopů pro garáže a servisy a další semiáře např. k problematice organizace hromadné dopravy.
Otevírací doba veletrhu:
Po všechny dny od 9.00 do 17 hodin,
Další novinky vystavovatelů a stále doplňovaný doprovodný program a další informace získáte denně na www.czechbus.eu

 
Akce, výstavy, veletrhy, Autodoprava, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , , , , , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

V Misanu půjde o každý bod

I přes odpadnutí závodu na Nürburgringu, kterému vystavila stopku do té doby nevídaná živelná katastrofa, se dobrá věc v podobě realizace plnohodnotného šampionátu podařila. V netradičním dějišti posledního závodu na okruhu v Misanu hodlá Buggyra úspěšně zakončit již tak povedenou … Číst dále →

číst dále »

Karel nebo Arnošt? Macík si svůj kamion pro Dakar 2022 vybere po marockém testu

Pilot týmu Big Shock! Racing Martin Macík s navigátorem Františkem Tomáškem, mechanikem Davidem Švandou a zcela novým závodním kamionem, pojmenovaným Arnošt, v pátek 8. října odstartují do závodu Rallye du Maroc, nejnáročnější prověrky před Dakarem 2022. Podle pocitů v cíli se český závodník … Číst dále →

číst dále »

Společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a kopřivnická TATRA TRUCKS představí své výrobky a služby ve společné expozici na veletrhu IDET 2021

Brněnské výstaviště bude ve dnech 6. až 8. října hostit veletrh obranných a bezpečnostních technologií IDET 2021. Tradičně na něm nebude chybět společná expozice firem holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) a společnosti TATRA TRUCKS, která na stánku 035 v pavilonu P … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno