FOR ARCH

ForArch-logo

I kamioňáci netrpělivě očekávali až se otevřou brány 20. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2009, aby si mohli prohlídnout novinky ve stavebnictví a zejména pak stavební technice.

FOR ARCH 2009

FOR ARCH 2009 se koná od 22.9. do 26.9.2009 v Pražském veletržním paláci v Letňanech.

Nás hlavně zajímali stavební stroje a technika…

For-Arch-stroje

Pro zajímavost uvádíme nejprve přehled vystavovatelů FOR ARCH 2009:

A-BLOCK, s.r.o.
Hala 6 – C 13Kompletní sortiment zn. DURAL: systém izolačních a separačních rohoží; profily dilatační, ukončovací, soklové, přechodové, schodové, dělicí, balkonové, stěnové, dekorační, lino, rohožové, ohýbací pro obklady a dlažby, parketové a laminátové podlahy a koberce.
a-pro, s.r.o.
Hala 1 – F 37Prodej elektrického nářadí BOSCH. BSS prodejce.
A.R. OKENNÍ TECHNIKA spol. s r.o.
Hala 3 – B 22Výroba, dodávka a montáž plastových oken SCHÜCO. Kompletní servis, dotace, solární systémy; financování; pro novostavby, rekonstrukce, revitalizace panelových domů.
A1Architects
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Interiér bytu, Praha 1 – Pohořelec.
A1Architects
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Čajový dům v zahradě.
AAA THERMODUM s.r.o.
Hala 1 – F 32
ABAT INTERIÉR – PROCHÁZKA
Hala 1 – D 4Dřevěná schodiště, obklady schodů, dveře vnitřní i venkovní, bytový nábytek z masivu i lamina; kanceláře; dovoz a prodej nábytku z masivu od rakouské firmy TEAM 7.
ABC Tunning Group a.s.
Venkovní plocha 4 – V 4CIMP tuning zvýšení výkonu, snížení spotřeby pro auta TIR, MOTO, BUS a nové traktory a kombajny.
ABF, a.s. – Projekt dopravy v Praze
Hala 1 – D 22Formou ucelené expozice bude návštěvníkům veletrhu představena historie pražské dopravy.
Able Electric, spol. s r.o.
Hala 5 – B 19Bezsáčkové vysavače DYSON; osušovač rukou DYSON AIRBLADE.
ABX
Hala 5 – B 5Krbová a kachlová kamna; krby a krbové vložky.
ADAN – úspory energie, s.r.o.
Hala 1 – E 30 cSystémy řízeného větrání s rekuperací tepla – rekuperační jednotky PAUL; topné systémy; výpočet energetické náročnosti budovy – energetický průkaz budovy; optimalizace domu v programu PHPP; výpočet tepelných ztrát objektu dle ČSN 06 0210.
ADAO Praha s.r.o.
Hala 4 – C 5Jsme autorizovaný zástupce firmy HÖRMANN. Vyrábíme, montujeme, prodáváme: garážová vrata, vjezdové brány, ploty, automatické pohony vrat a bran, automatické závory, kamerové a vstupní systémy, domácí telefony, zabezpečovací techniku.
Adiana interio s.r.o.
Hala 2 – C 5Dekorakryl ANLI jsou interiérové dekorativní desky na bázi PMMA nebo PTEG určené pro výplně skříní, dveří, sprchových a vanových zástěn. libovolných vnitřních přepážek, obkladů a podhledů. Výborný materiál pro zhotovení interiérů restaurací a obchodů, recepcí a podobných aplikací. Jedinečností je atraktivní vzhled daný přírodními rostlinami zalitými nebo zalisovanými uvnitř desek. Zvláštní skupinu tvoří desky se zalitými kamínky připomínající dno říček nebo mořského dna.
ADLO – BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE s.r.o.
Hala 4 – A 9Prodej a montáž bezpečnostních dveří ADLO ve třídách bezpečnosti 1, 2, 3, 4, 5. Protipožární dveře ADLO podle EN 1634-D1, D3 až do EI 60/EW 90. Prosklené bezpečnostní dveře ADLO, bezpečnostní a protipožární zárubně ADLO.
ADVERTICO, s.r.o.
Venkovní plocha 1 – V 0UGO! 2D HOSTESKA představuje formu oslovení zákazníků velmi atraktivním a nápaditým způsobem. Dokáže mnohem více než pouze nahradit lidský faktor na prodejním místě či při vítání hostů. Umožňuje komunikovat brand, produkt či službu zcela novým a originálním způsobem.
AGADOS spol. s r.o.
Venkovní plocha 7 – V 14Výroba a prodej přívěsů do celkové hmotnosti 3500 kg, jedno- a dvounápravové, brzděné a nebrzděné. Přívěsy pro každého.
Agencja Euroap Adam Pawlowski
Hala 1 – F 38Agentura Euroap podporuje polské společnosti na zahraničních trzích. V průběhu veletrhu FOR ARCH 2009 prezentujeme Zaklad Wyrobow Metalowych Melka – výrobce strojního zařízení vybavení pro zpracování, přepravu, skladování skla a oken.
AGRO CS a.s.
Hala 2 – B 30Trávníkové koberce, substráty, hnojiva, travní směsi, přípravky na ochranu rostlin a dekorační materiály.
AGROP NOVA a.s.
Hala 1 – F 19NOVATOP – stavební systém z masivního lepeného dřeva (stěny, stropní panely). Výroba 3vrstvých a 5vrstvých desek z masivního dřeva.
AGROP NOVA a.s.
Venkovní plocha 7 – V 50NOVATOP – stavební systém z masivního lepeného dřeva (stěny, stropní panely). Výroba 3vrstvých a 5vrstvých desek z masivního dřeva.
ALBO
Hala 3 – B 16Výrobce dřevěných oken euro a dřevohliníkových oken, vchodových dveří, zimních zahrad, posuvných stěn a prosklených fasád včetně její montáže na území ČR a Evropy.
ALEŠ ROTTER
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Studentské bydlení “Pod Majákem” v Karviné.
Alfatel SK s.r.o.
Hala 4 – B 17Bezpečnostní dveře GERDA. Dovozce pro Českou a Slovenskou republiku. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.
ALFEKO s.r.o.
Venkovní plocha 7 – V 28Pojízdná lešení, konstrukce z Al slitiny, protipožární poklopy, nerezové skluzavky pro dětská hřiště.
ALFIX ČR, s.r.o.
Venkovní plocha 7 – V 52Fasádní, pojízdné, modulové lešení, zastřešení WACO, vrátky a shozy na suť. Prodej, pronájem, financování, lešenářské práce, doprava, speciální konstrukce. Provozovny: Praha, Brno, Ostrava. Síť zákaznických půjčoven po celé ČR.
ALLIMED – VLADIMÍRA POCHOVÁ
Hala 7 – A 7Luxusní masážní křesla FUJI; vířivky.
Alois Dallmayr Automaten Service s.r.o.
Hala 4 – B 6Kavárna.
ALP Praha, spol. s r.o.
Hala 6 – C 12Kování a rámy pro posuvné dveře, lamino, dýhované desky, děrované desky, skla a zrcadla, doplňky do skříní, posuvné dveře.
ALTERNATIVNÍ ENERGIE, CEMC – České ekologické manažerské centrum
Hala 5 – C 12Alternativní energie – odborný časopis se zaměřením na obnovitelné zdroje energie a energeticky úsporná opatření.
ALTRAD BAUMANN GmbH
Venkovní plocha 7 – V 27
ALUKOV HZ, spol. s r.o.
Hala 2 – B 24Nové, moderní pojetí zastřešovacích konstrukcí na bazény a vířivé vany. Nejširší nabídka modelů, typů a provedení na trhu splňující nové normy a bezpečnostní požadavky EU.
American Bohemian Corporation, s.r.o.
Hala 3 – B 1Nová generace tubusových světlovodů se vzhledem střešního okna a zdokonalené účinnosti. Prosvětlení tmavých míst v každém domě, zdravé přírodní osvětlení během dne, pomocí světlovodů SUNIZER.
AMiT, spol. s r.o.
Hala 5 – D 9Regulace vytápění a ohřevu teplé vody v rodinných domech. Řídicí systémy pro regulaci kotelen, výměníkových stanic, přípravy TUV, větrání, individuálních teplot v místnostech apod.
Anaveksystém s.r.o.
Hala 3 – B 25Nabízíme dodávky střešních oken AlfaLook a Fakro, půdních schodů Fakro, střešních membrán AlfaTOP a Corotop, parotěsných fólií a kompletní sortiment střešních doplňků pro šikmé střechy.
ANNONCE Publishing, s.r.o.
Hala 2 – C 5 aANNONCE – inzertní noviny pro celou Českou republiku. ANNONCE – měsíčník AUTOHANDL a NEMOSTRÁNKY. ANNONCE – inzertní portál – www.annonce.cz, www.nemostranky.cz, www.autohandl.cz. Annonce to funguje…
Antico interiéry spol. s r.o.
Hala 6 – B 13Zakázková výroba interiérů, projekt, konzultace, výroba, montáž. Kuchyně, dřevěné podlahy, dveře, nábytek.
ANTISA – Dana Fulínová
Hala 7 – A 9Vydavatelství časopisu zabývající se tématy úzce související s bydlením a zdravým životním stylem.
ANTONÍN KREJČA – EASY CLEAN
Hala 2 – A 7Elektronický bidet – dva v jednom. Jednoduchá montáž bez stavebních úprav i na stávající WC mísu.
APIA INDUSTRY s.r.o.
Hala 6 – C 2Masivní dřevěné parkety a kazety z tuzemských a exotických dřevin. Prodej, montáž i renovace.
Apis – zateplování oken, s.r.o.
Hala 3 – C 3
Aq-technik
Hala 1 – B 35Vícevrstvé trubky a fitinky AQUATECHNIK, úprava vody, topení, vodoinstalace.
AQ SPOL, s.r.o.
Hala 1 – D 17Čerpací technika, domácí vodárny, kalová čerpadla, hlídače vodní hladiny, expanzní nádrže, plastové nádrže, čerpadla pro tlakovou kanalizaci, oběhová čerpadla, osoušeče rukou. Výroba, prodej, servis.
AQUAMARINE SPA s.r.o.
Hala 2 – C 1Wellness program – studie, návrhy řešení, projekty a realizace. Výhradní dovozce vířivých bazénů SUNDANCE SPAS (USA), komerční whirlpoolů RIVIERA POOL (SRN), luxusních saun KLAFS (SRN).
AQUAPOL spol. s r.o.
Hala 1 – A 13Vysušování zdiva.
ARCO srubové domy s.r.o.
Hala 1 – F 29Ruční řemeslná výroba srubových staveb.
ARCH GLOBAL, spol. s r.o.
Hala 1 – B 6HALY – unikátní samonosný obloukový systém ARCH GLOBAL. Realizace již více než 270 hal. Životnost cca 100 let. Výroba a montáž obloukových hal, střešních a obvodových plášťů. Obloukové střechy vhodné na rekonstrukci plochých střech. Projekce hal.
Arch. Diego Brasil Vianna
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Theater School of Porto Alegre / Brazil.
Arch. stud. Elina Alatalo
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Energy efficient building experiment striving for realization, Leppavirta, Finland.
ARCHISOFT – Stavební software
Hala 1 – D 11ARCHline.XP – profesionální CAD/BIM software pro architekty a stavební projektanty. Vedle všech funkcí pro projektování umožní také rekonstrukce, digitalizaci map, terén, 3D modelování, vizualizace, výkazy, rozpočty a energetické výpočty.
Architect Award ABF 2009
Hala 3 – C 19Cílem architektonické soutěže Architect Award 2009 je pomoci najít studentům a mladým architektům místo na současné architektonické scéně, přiblížit široké veřejnosti soudobou architekturu a přilákat mladou populaci ke studiu architektury. V neposlední řadě pomůže soutěž zmapovat tvorbu začínajících architektů. Motto: “Poznejme společně architekturu, naučme se rozlišovat kvalitu a tuto kvalitu podporujme.”
AS PROJECT CZ s.r.o.
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Regenerace areálu bývalého nákladního nádraží v Karlíně.
ASIO, spol. s r.o.
Hala 1 – C 23Domovní čistírny odpadních vod, nádrže, septiky, jímky, odlučovače ropných látek, vodoměrné i čerpací šachty, moderní technologie pro komunální čistírny odpadních vod, membránové technologie, čištění vzduchu.
ASOCIACE INOVAČNÍHO PODNIKÁNÍ ČR
Hala 3 – B 9Systém inovačního podnikání v ČR, inovační infrastruktura v krajích ČR; programy KONTAKT, EUREKA a Eurostars, INGO; časopis Inovační podnikání a transfer technologií; Cena Inovace roku 2009, Technologický profil ČR, příprava odborníků pro oblast inovačního podnikání, Galerie Inovací.
Asociace pro využití tepelných čerpadel
Hala 5 – C 18
Aspena, s.r.o.

ASTA spol. s r.o.
Venkovní plocha 7 – V 12Prodej a pronájem stavebních výtahů, vrátků, shozů na suť firmy GEDA. Prodej a pronájem lešení LAYHER.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
Hala 1 – C 13Pasivní a nízkoenergetické domy, zateplení rodinných domů, Zelená úsporám, dotace na zateplení, stavební systém MEDMAX, MAXPLUS a ASTIMAX. Prodej a montáž, projekce a realizace, katalogové projekty EUROLINE BOHEMIA.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
Hala 1 – E 30 fProjekce a realizace pasivních a nízkoenergetických domů. Dodávky stavebního systému MEDMAX a MAXPLUS a tepelných izolací z expandovaného polystyrenu; poradenství, inženýring, začlenění v programu Zelená úsporám.
ATEKK 07 s.r.o.
Hala 5 – C 8Obchodní zastoupení značek: BLAZE HARMONY – krby bez komínů; CTM – teplovodní krby, kamna a sporáky; HERGÓM – litinová kamna a krby; RIKA – kamna na dříví a peletky, VESCOVI – kamna a sporáky.
Atelier NÁŠ DŮM s.r.o.
Hala 1 – E 1Rodinné domy ve 4 energetických standardech s možností volby stavebního materiálu. Studie, projekty, úpravy projektů, osazení domu na pozemek, technický dozor, financování výstavby. Katalog rodinných domů.
Atelier ZILVAR s.r.o.
Hala 5 – D 7HARK aku – teplo proudí z vašeho krbu nebo kamen do celého domu podlahou teplovzdušným akumulačním systémem. Pohoda bydlení bez přetápění. V zimě hřeje, v létě chladí. Bez hluku a prachu. Úspora až 50 % nákladů na vytápění využitím zbytkového tepla.
ATEX Planá s.r.o.
Hala 4 – A 17Oficiální dovozce a distributor pro ČR: dveře a zárubně PORTA DOORS a POL-SKONE, střešní okna FAKRO, plastová a dřevěná okna FENSTAR a WINWOOD, plovoucí podlahy EGGER, garážová vrata LOMAX. Velkoobchodní a maloobchodní prodej, montáž, servis, poradenství.
ATEX Planá s.r.o.
Hala 3 – A 13Oficiální dovozce a distributor pro ČR – plastová okna a dveře FenStar, střešní okna FAKRO, dveře a zárubně PORTA a POL-SKONE, dřevěná okna a dveře, plovoucí podlahy EGGER. Prodej, montáž, servis, poradenství.
ATREA s.r.o.
Hala 1 – E 30 bSystémy teplovzdušného vytápění a větrání pro nízkoenergetické a pasivní rodinné domy, byty a malé bazény. Kompaktní větrací jednotky s rekuperací tepla DUPLEX s výkonem 200 m3/h až 16 000 m3/h. Deskové rekuperční výměníky tepla RV pro průtok do 90 000 m3/h, účinnost až 90 %.
ATRIUM s.r.o.
Hala 1 – E 26Dřevostavby – montované rodinné domy ve vybavení all inclusive nebo formou hrubé stavby. Certifikace TZÚS Praha, LGA Norimberk, ISO 9001:2001.
ATX-EU s.r.o.
Hala 1 – G 2Společnost ATX-EU s.r.o. dodává profesionální nářadí a vybavení autoservisům a pneuservisům.
Auto-Exner s.r.o.
Venkovní plocha 3 – V 19Volkswagen užitkové vozy, vystavované exponáty – nový VW Transporter, VW Caddy a VW Crafter.
AUTOAVANT DRUŽSTVO
Venkovní plocha 4 – V 10Prodej, servis osobních a užitkových vozů Renault a Dacia, prodej společnostem. Financování, pojištění, výkup automobilů na protiúčet, autobazar, autodoplňky. Předváděcí a ojetá vozidla se zárukou původu a kvality. Kompletní servis. Karosárna. Lakovna. Renault Minute-servis bez objednání. Pneuservis.
AUTOMA, odborný časopis pro automatizační techniku, měsíčník
Hala 2 – D 8Odborný časopis zaměřený na automatizační, regulační a řídicí techniku a průmyslovou informatiku. Vydává FCC PUBLIC s.r.o.
Autorizovaný architekt Ing. Lubomír Dědek
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Autosalon Chevrolet Rychnov nad Kněžnou.
AVE PROFIS s.r.o.
Hala 1 – F 33Montované, pasivní, ekologické dřevostavby.
AYSUN, s.r.o.
Venkovní plocha 7 – V 11Odstředivá kalová čerpadla. Pasivní domy.
AZ-RELAX s.r.o.
Hala 2 – B 23Prodej, montáž a servis bazénů a mobilního zastřešení vč. veškerého příslušenství. Stavby na klíč.
AZ EKOTHERM, s.r.o.
Hala 3 – A 19Výroba a montáž dřevěných eurooken, vchodových dveří, zimních zahrad. Dodávka a montáž garážových vrat HÖRMANN.
AZ skříně, spol. s r.o.
Skříně, vestavěné skříně a šatny na míru.
Hala 7 – A 1

zdroj: forarch.cz

 
Akce, výstavy, veletrhy, Autodoprava , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Slovenská výheň upekla pro Buggyru těžký víkend, přinesl i dakarskou vložku

Další porci smůly si o víkendu vybrali piloti týmu Buggyra ZM Racing v závodě ME tahačů na okruzích na Slovakia Ringu. Adam Lacko podruhé v této sezoně odjel domů bez bedny v celkovém pořadí, přesto si udržel průběžně čtvrtou příčku. … Číst dále →

číst dále »

První prázdninový víkend je nabitý akcemi

Začátek prázdnin je ve znamení závodu kamiónů a to jak na okruzích, tak v terénu. Po dvouleté přestávce se na Slovakiaring vrací evropský šampionát ETRC – závod tahačů na okruzích. O další cenné body bude bojovat i náš Adam Lacko, kterému … Číst dále →

číst dále »

Premiéra nových elektrických vozidel Scania: S dojezdem až 350 kilometrů vyhoví regionální přepravě

Scania představuje kompletní čistě elektrické řešení pro regionální dálkovou přepravu. Výkon, dojezd a rychlost dobíjení umožňují bezproblémový každodenní provoz. Scania pokračuje na své cestě elektrifikace, aby ve spolupráci se zákazníky dosáhla stanovených vědecky podložených cílů pro snížení emisí CO2. Věrna … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno