FOR ARCH

ForArch-logo

I kamioňáci netrpělivě očekávali až se otevřou brány 20. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2009, aby si mohli prohlídnout novinky ve stavebnictví a zejména pak stavební technice.

FOR ARCH 2009

FOR ARCH 2009 se koná od 22.9. do 26.9.2009 v Pražském veletržním paláci v Letňanech.

Nás hlavně zajímali stavební stroje a technika…

For-Arch-stroje

Pro zajímavost uvádíme nejprve přehled vystavovatelů FOR ARCH 2009:

A-BLOCK, s.r.o.
Hala 6 – C 13Kompletní sortiment zn. DURAL: systém izolačních a separačních rohoží; profily dilatační, ukončovací, soklové, přechodové, schodové, dělicí, balkonové, stěnové, dekorační, lino, rohožové, ohýbací pro obklady a dlažby, parketové a laminátové podlahy a koberce.
a-pro, s.r.o.
Hala 1 – F 37Prodej elektrického nářadí BOSCH. BSS prodejce.
A.R. OKENNÍ TECHNIKA spol. s r.o.
Hala 3 – B 22Výroba, dodávka a montáž plastových oken SCHÜCO. Kompletní servis, dotace, solární systémy; financování; pro novostavby, rekonstrukce, revitalizace panelových domů.
A1Architects
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Interiér bytu, Praha 1 – Pohořelec.
A1Architects
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Čajový dům v zahradě.
AAA THERMODUM s.r.o.
Hala 1 – F 32
ABAT INTERIÉR – PROCHÁZKA
Hala 1 – D 4Dřevěná schodiště, obklady schodů, dveře vnitřní i venkovní, bytový nábytek z masivu i lamina; kanceláře; dovoz a prodej nábytku z masivu od rakouské firmy TEAM 7.
ABC Tunning Group a.s.
Venkovní plocha 4 – V 4CIMP tuning zvýšení výkonu, snížení spotřeby pro auta TIR, MOTO, BUS a nové traktory a kombajny.
ABF, a.s. – Projekt dopravy v Praze
Hala 1 – D 22Formou ucelené expozice bude návštěvníkům veletrhu představena historie pražské dopravy.
Able Electric, spol. s r.o.
Hala 5 – B 19Bezsáčkové vysavače DYSON; osušovač rukou DYSON AIRBLADE.
ABX
Hala 5 – B 5Krbová a kachlová kamna; krby a krbové vložky.
ADAN – úspory energie, s.r.o.
Hala 1 – E 30 cSystémy řízeného větrání s rekuperací tepla – rekuperační jednotky PAUL; topné systémy; výpočet energetické náročnosti budovy – energetický průkaz budovy; optimalizace domu v programu PHPP; výpočet tepelných ztrát objektu dle ČSN 06 0210.
ADAO Praha s.r.o.
Hala 4 – C 5Jsme autorizovaný zástupce firmy HÖRMANN. Vyrábíme, montujeme, prodáváme: garážová vrata, vjezdové brány, ploty, automatické pohony vrat a bran, automatické závory, kamerové a vstupní systémy, domácí telefony, zabezpečovací techniku.
Adiana interio s.r.o.
Hala 2 – C 5Dekorakryl ANLI jsou interiérové dekorativní desky na bázi PMMA nebo PTEG určené pro výplně skříní, dveří, sprchových a vanových zástěn. libovolných vnitřních přepážek, obkladů a podhledů. Výborný materiál pro zhotovení interiérů restaurací a obchodů, recepcí a podobných aplikací. Jedinečností je atraktivní vzhled daný přírodními rostlinami zalitými nebo zalisovanými uvnitř desek. Zvláštní skupinu tvoří desky se zalitými kamínky připomínající dno říček nebo mořského dna.
ADLO – BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE s.r.o.
Hala 4 – A 9Prodej a montáž bezpečnostních dveří ADLO ve třídách bezpečnosti 1, 2, 3, 4, 5. Protipožární dveře ADLO podle EN 1634-D1, D3 až do EI 60/EW 90. Prosklené bezpečnostní dveře ADLO, bezpečnostní a protipožární zárubně ADLO.
ADVERTICO, s.r.o.
Venkovní plocha 1 – V 0UGO! 2D HOSTESKA představuje formu oslovení zákazníků velmi atraktivním a nápaditým způsobem. Dokáže mnohem více než pouze nahradit lidský faktor na prodejním místě či při vítání hostů. Umožňuje komunikovat brand, produkt či službu zcela novým a originálním způsobem.
AGADOS spol. s r.o.
Venkovní plocha 7 – V 14Výroba a prodej přívěsů do celkové hmotnosti 3500 kg, jedno- a dvounápravové, brzděné a nebrzděné. Přívěsy pro každého.
Agencja Euroap Adam Pawlowski
Hala 1 – F 38Agentura Euroap podporuje polské společnosti na zahraničních trzích. V průběhu veletrhu FOR ARCH 2009 prezentujeme Zaklad Wyrobow Metalowych Melka – výrobce strojního zařízení vybavení pro zpracování, přepravu, skladování skla a oken.
AGRO CS a.s.
Hala 2 – B 30Trávníkové koberce, substráty, hnojiva, travní směsi, přípravky na ochranu rostlin a dekorační materiály.
AGROP NOVA a.s.
Hala 1 – F 19NOVATOP – stavební systém z masivního lepeného dřeva (stěny, stropní panely). Výroba 3vrstvých a 5vrstvých desek z masivního dřeva.
AGROP NOVA a.s.
Venkovní plocha 7 – V 50NOVATOP – stavební systém z masivního lepeného dřeva (stěny, stropní panely). Výroba 3vrstvých a 5vrstvých desek z masivního dřeva.
ALBO
Hala 3 – B 16Výrobce dřevěných oken euro a dřevohliníkových oken, vchodových dveří, zimních zahrad, posuvných stěn a prosklených fasád včetně její montáže na území ČR a Evropy.
ALEŠ ROTTER
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Studentské bydlení “Pod Majákem” v Karviné.
Alfatel SK s.r.o.
Hala 4 – B 17Bezpečnostní dveře GERDA. Dovozce pro Českou a Slovenskou republiku. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.
ALFEKO s.r.o.
Venkovní plocha 7 – V 28Pojízdná lešení, konstrukce z Al slitiny, protipožární poklopy, nerezové skluzavky pro dětská hřiště.
ALFIX ČR, s.r.o.
Venkovní plocha 7 – V 52Fasádní, pojízdné, modulové lešení, zastřešení WACO, vrátky a shozy na suť. Prodej, pronájem, financování, lešenářské práce, doprava, speciální konstrukce. Provozovny: Praha, Brno, Ostrava. Síť zákaznických půjčoven po celé ČR.
ALLIMED – VLADIMÍRA POCHOVÁ
Hala 7 – A 7Luxusní masážní křesla FUJI; vířivky.
Alois Dallmayr Automaten Service s.r.o.
Hala 4 – B 6Kavárna.
ALP Praha, spol. s r.o.
Hala 6 – C 12Kování a rámy pro posuvné dveře, lamino, dýhované desky, děrované desky, skla a zrcadla, doplňky do skříní, posuvné dveře.
ALTERNATIVNÍ ENERGIE, CEMC – České ekologické manažerské centrum
Hala 5 – C 12Alternativní energie – odborný časopis se zaměřením na obnovitelné zdroje energie a energeticky úsporná opatření.
ALTRAD BAUMANN GmbH
Venkovní plocha 7 – V 27
ALUKOV HZ, spol. s r.o.
Hala 2 – B 24Nové, moderní pojetí zastřešovacích konstrukcí na bazény a vířivé vany. Nejširší nabídka modelů, typů a provedení na trhu splňující nové normy a bezpečnostní požadavky EU.
American Bohemian Corporation, s.r.o.
Hala 3 – B 1Nová generace tubusových světlovodů se vzhledem střešního okna a zdokonalené účinnosti. Prosvětlení tmavých míst v každém domě, zdravé přírodní osvětlení během dne, pomocí světlovodů SUNIZER.
AMiT, spol. s r.o.
Hala 5 – D 9Regulace vytápění a ohřevu teplé vody v rodinných domech. Řídicí systémy pro regulaci kotelen, výměníkových stanic, přípravy TUV, větrání, individuálních teplot v místnostech apod.
Anaveksystém s.r.o.
Hala 3 – B 25Nabízíme dodávky střešních oken AlfaLook a Fakro, půdních schodů Fakro, střešních membrán AlfaTOP a Corotop, parotěsných fólií a kompletní sortiment střešních doplňků pro šikmé střechy.
ANNONCE Publishing, s.r.o.
Hala 2 – C 5 aANNONCE – inzertní noviny pro celou Českou republiku. ANNONCE – měsíčník AUTOHANDL a NEMOSTRÁNKY. ANNONCE – inzertní portál – www.annonce.cz, www.nemostranky.cz, www.autohandl.cz. Annonce to funguje…
Antico interiéry spol. s r.o.
Hala 6 – B 13Zakázková výroba interiérů, projekt, konzultace, výroba, montáž. Kuchyně, dřevěné podlahy, dveře, nábytek.
ANTISA – Dana Fulínová
Hala 7 – A 9Vydavatelství časopisu zabývající se tématy úzce související s bydlením a zdravým životním stylem.
ANTONÍN KREJČA – EASY CLEAN
Hala 2 – A 7Elektronický bidet – dva v jednom. Jednoduchá montáž bez stavebních úprav i na stávající WC mísu.
APIA INDUSTRY s.r.o.
Hala 6 – C 2Masivní dřevěné parkety a kazety z tuzemských a exotických dřevin. Prodej, montáž i renovace.
Apis – zateplování oken, s.r.o.
Hala 3 – C 3
Aq-technik
Hala 1 – B 35Vícevrstvé trubky a fitinky AQUATECHNIK, úprava vody, topení, vodoinstalace.
AQ SPOL, s.r.o.
Hala 1 – D 17Čerpací technika, domácí vodárny, kalová čerpadla, hlídače vodní hladiny, expanzní nádrže, plastové nádrže, čerpadla pro tlakovou kanalizaci, oběhová čerpadla, osoušeče rukou. Výroba, prodej, servis.
AQUAMARINE SPA s.r.o.
Hala 2 – C 1Wellness program – studie, návrhy řešení, projekty a realizace. Výhradní dovozce vířivých bazénů SUNDANCE SPAS (USA), komerční whirlpoolů RIVIERA POOL (SRN), luxusních saun KLAFS (SRN).
AQUAPOL spol. s r.o.
Hala 1 – A 13Vysušování zdiva.
ARCO srubové domy s.r.o.
Hala 1 – F 29Ruční řemeslná výroba srubových staveb.
ARCH GLOBAL, spol. s r.o.
Hala 1 – B 6HALY – unikátní samonosný obloukový systém ARCH GLOBAL. Realizace již více než 270 hal. Životnost cca 100 let. Výroba a montáž obloukových hal, střešních a obvodových plášťů. Obloukové střechy vhodné na rekonstrukci plochých střech. Projekce hal.
Arch. Diego Brasil Vianna
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Theater School of Porto Alegre / Brazil.
Arch. stud. Elina Alatalo
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Energy efficient building experiment striving for realization, Leppavirta, Finland.
ARCHISOFT – Stavební software
Hala 1 – D 11ARCHline.XP – profesionální CAD/BIM software pro architekty a stavební projektanty. Vedle všech funkcí pro projektování umožní také rekonstrukce, digitalizaci map, terén, 3D modelování, vizualizace, výkazy, rozpočty a energetické výpočty.
Architect Award ABF 2009
Hala 3 – C 19Cílem architektonické soutěže Architect Award 2009 je pomoci najít studentům a mladým architektům místo na současné architektonické scéně, přiblížit široké veřejnosti soudobou architekturu a přilákat mladou populaci ke studiu architektury. V neposlední řadě pomůže soutěž zmapovat tvorbu začínajících architektů. Motto: “Poznejme společně architekturu, naučme se rozlišovat kvalitu a tuto kvalitu podporujme.”
AS PROJECT CZ s.r.o.
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Regenerace areálu bývalého nákladního nádraží v Karlíně.
ASIO, spol. s r.o.
Hala 1 – C 23Domovní čistírny odpadních vod, nádrže, septiky, jímky, odlučovače ropných látek, vodoměrné i čerpací šachty, moderní technologie pro komunální čistírny odpadních vod, membránové technologie, čištění vzduchu.
ASOCIACE INOVAČNÍHO PODNIKÁNÍ ČR
Hala 3 – B 9Systém inovačního podnikání v ČR, inovační infrastruktura v krajích ČR; programy KONTAKT, EUREKA a Eurostars, INGO; časopis Inovační podnikání a transfer technologií; Cena Inovace roku 2009, Technologický profil ČR, příprava odborníků pro oblast inovačního podnikání, Galerie Inovací.
Asociace pro využití tepelných čerpadel
Hala 5 – C 18
Aspena, s.r.o.

ASTA spol. s r.o.
Venkovní plocha 7 – V 12Prodej a pronájem stavebních výtahů, vrátků, shozů na suť firmy GEDA. Prodej a pronájem lešení LAYHER.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
Hala 1 – C 13Pasivní a nízkoenergetické domy, zateplení rodinných domů, Zelená úsporám, dotace na zateplení, stavební systém MEDMAX, MAXPLUS a ASTIMAX. Prodej a montáž, projekce a realizace, katalogové projekty EUROLINE BOHEMIA.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
Hala 1 – E 30 fProjekce a realizace pasivních a nízkoenergetických domů. Dodávky stavebního systému MEDMAX a MAXPLUS a tepelných izolací z expandovaného polystyrenu; poradenství, inženýring, začlenění v programu Zelená úsporám.
ATEKK 07 s.r.o.
Hala 5 – C 8Obchodní zastoupení značek: BLAZE HARMONY – krby bez komínů; CTM – teplovodní krby, kamna a sporáky; HERGÓM – litinová kamna a krby; RIKA – kamna na dříví a peletky, VESCOVI – kamna a sporáky.
Atelier NÁŠ DŮM s.r.o.
Hala 1 – E 1Rodinné domy ve 4 energetických standardech s možností volby stavebního materiálu. Studie, projekty, úpravy projektů, osazení domu na pozemek, technický dozor, financování výstavby. Katalog rodinných domů.
Atelier ZILVAR s.r.o.
Hala 5 – D 7HARK aku – teplo proudí z vašeho krbu nebo kamen do celého domu podlahou teplovzdušným akumulačním systémem. Pohoda bydlení bez přetápění. V zimě hřeje, v létě chladí. Bez hluku a prachu. Úspora až 50 % nákladů na vytápění využitím zbytkového tepla.
ATEX Planá s.r.o.
Hala 4 – A 17Oficiální dovozce a distributor pro ČR: dveře a zárubně PORTA DOORS a POL-SKONE, střešní okna FAKRO, plastová a dřevěná okna FENSTAR a WINWOOD, plovoucí podlahy EGGER, garážová vrata LOMAX. Velkoobchodní a maloobchodní prodej, montáž, servis, poradenství.
ATEX Planá s.r.o.
Hala 3 – A 13Oficiální dovozce a distributor pro ČR – plastová okna a dveře FenStar, střešní okna FAKRO, dveře a zárubně PORTA a POL-SKONE, dřevěná okna a dveře, plovoucí podlahy EGGER. Prodej, montáž, servis, poradenství.
ATREA s.r.o.
Hala 1 – E 30 bSystémy teplovzdušného vytápění a větrání pro nízkoenergetické a pasivní rodinné domy, byty a malé bazény. Kompaktní větrací jednotky s rekuperací tepla DUPLEX s výkonem 200 m3/h až 16 000 m3/h. Deskové rekuperční výměníky tepla RV pro průtok do 90 000 m3/h, účinnost až 90 %.
ATRIUM s.r.o.
Hala 1 – E 26Dřevostavby – montované rodinné domy ve vybavení all inclusive nebo formou hrubé stavby. Certifikace TZÚS Praha, LGA Norimberk, ISO 9001:2001.
ATX-EU s.r.o.
Hala 1 – G 2Společnost ATX-EU s.r.o. dodává profesionální nářadí a vybavení autoservisům a pneuservisům.
Auto-Exner s.r.o.
Venkovní plocha 3 – V 19Volkswagen užitkové vozy, vystavované exponáty – nový VW Transporter, VW Caddy a VW Crafter.
AUTOAVANT DRUŽSTVO
Venkovní plocha 4 – V 10Prodej, servis osobních a užitkových vozů Renault a Dacia, prodej společnostem. Financování, pojištění, výkup automobilů na protiúčet, autobazar, autodoplňky. Předváděcí a ojetá vozidla se zárukou původu a kvality. Kompletní servis. Karosárna. Lakovna. Renault Minute-servis bez objednání. Pneuservis.
AUTOMA, odborný časopis pro automatizační techniku, měsíčník
Hala 2 – D 8Odborný časopis zaměřený na automatizační, regulační a řídicí techniku a průmyslovou informatiku. Vydává FCC PUBLIC s.r.o.
Autorizovaný architekt Ing. Lubomír Dědek
Hala 3 – C 19Soutěž Architect Award 2009. Přihlášené dílo: Autosalon Chevrolet Rychnov nad Kněžnou.
AVE PROFIS s.r.o.
Hala 1 – F 33Montované, pasivní, ekologické dřevostavby.
AYSUN, s.r.o.
Venkovní plocha 7 – V 11Odstředivá kalová čerpadla. Pasivní domy.
AZ-RELAX s.r.o.
Hala 2 – B 23Prodej, montáž a servis bazénů a mobilního zastřešení vč. veškerého příslušenství. Stavby na klíč.
AZ EKOTHERM, s.r.o.
Hala 3 – A 19Výroba a montáž dřevěných eurooken, vchodových dveří, zimních zahrad. Dodávka a montáž garážových vrat HÖRMANN.
AZ skříně, spol. s r.o.
Skříně, vestavěné skříně a šatny na míru.
Hala 7 – A 1

zdroj: forarch.cz

 
Akce, výstavy, veletrhy, Autodoprava , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

První na světě: Volvo dodává zákazníkům elektrická nákladní vozidla s bezfosilní ocelí

nákladních vozidlech používat bezfosilní ocel. První elektrická nákladní vozidla s bezfosilní ocelí jsou nyní dodávána zákazníkům. V září tohoto roku zahájila společnost Volvo Trucks sériovou výrobu těžkých elektrických nákladních vozidel o nosnosti 44 tun* jako první světový výrobce nákladních vozidel, kterému … Číst dále →

číst dále »

Lopraisův recept na dlouhý Dakar 2023: Hlavně klid!

Soutěžní a doprovodná technika Instaforex Loprais Teamu o víkendu zamířila do jihofrancouzského Marseille, kde ji v úterý 29. listopadu čeká první část přejímek před Rally Dakar 2023. Odtud bude po nalodění odeslána do Saúdské Arábie, kde na Silvestra odstartuje pětačtyřicátý … Číst dále →

číst dále »

Scania uvádí novou platformu řadových motorů pro pohonná řešení

Nová generace řadových motorů pro pohonná řešení přináší ještě nižší spotřebu paliva. Nabízejí vysoký výkon na jeden litr zdvihového objemu, výrazně prodlouženou životnost a zásadní snížení emisí CO2. Nová motorová platforma Scania je hotová po deseti letech inovací a vývoje. … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno