ISUZU D-max spolehlivý pomocník

Isuzu D-Max: spolehlivý a oblíbený pomocník

0004Úspěšná série modelů pick-up ISUZU D-MAX si po celém světě získala srdce svých majitelů. Robustní karoserie, vysoký výkon motoru a hodnotná výbava přispívají k vysoké úspěšnosti tohoto vozu na trzích 100 zemí pěti kontinentů. ISUZU D-MAX — jediný pick-up od výrobce nákladních automobilů — se vyznačuje spolehlivostí a japonskou kvalitou. Jde o vůz vyrobený profesionály pro profesionály.
Ať už Single Cab, Space Cab nebo Double Cab, rozsah palety modelů zůstává stejný, přičemž varianty Single a Space Cab se nabízejí i jako „Cab & Chassis“, určené pro širokou možnost přestaveb. Díky dveřím, které se otevírají proti sobě, byla u varianty Space Cab dále optimalizována možnost nastupování a vystupování.
0013Všechny modely jsou dostupné s pohonem 4WD, s povolenou 1 tunovou užitnou nosností i možností vlečení 3,5 tunového přívěsu. Varianta Single-Cab nabízí také pohon 2WD. ISUZU D-MAX má k dispozici 6 stupňovou manuální převodovku a jako volitelné příslušenství i automatickou 5 stupňovou převodovku. Všechny modely mají společný 2,5 litrový Twin Turbo dieselový motor s výkonem 120 kW a točivým momentem 400Nm.
ISUZU D-Max samozřejmě splňuje také současné standardy ochrany životního prostředí a normu Euro 5b (v přípravě je Euro 6). O vysoký stupeň bezpečnosti se starají sériová vylepšení, jako například zpevněná kabina, denní svícení, vylepšené ABS s ESP (elektronická kontrola stability) a TCS (kontrola trakce). K standardnímu vybavení patří celkově 6 airbagů pro řidiče a spolujezdce, tedy přední, boční a hlavové airbagy.
0020K volitelnému vybavení Basic a Custom přibyla dodatečně verze ISUZU D-MAX Premium, která vychází vstříc potřebě komfortu a moderního životního stylu. Kvalitní výbava na přání nabízí např. přední elektricky polohovatelná kožená sedadla s vyhříváním, CD/rádio přehrávač s bluetooth a USB konektivitou, tempomat, automatickou klimatizaci, boční nášlapy a přehledný multifunkční informační displej. S těmito novinkami se D-MAX stává ještě pohodlnějším a komfortnějším. 17 palcová kola z lehkých slitin jsou sériově dodávána jak pro verzi Custom, tak i pro verzi Premium.
Tak jako jeho předchůdci se i model ISUZU D-MAX vyznačuje kvalitou, pracovitostí a výkonností. Může být variabilní přesně podle přání každého zákazníka. Jeho výborné jízdní vlastnosti v terénu a mnohostrannost využití z něj dělají skvělý pracovní automobil stejně jako spolehlivý vůz pro cesty za sportem a zábavou.

 
Akce, výstavy, veletrhy, Novinky, Technika , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Africa Eco Race 2020 – 12.etapa – finále

Tomeček je s radostí a pokorou u Růžového jezera v Dakaru Dvanáctý ročník Africa Eco Race je u konce. Měl nejtěžší tratě, zúčastnilo se ho nejvíc účastníků a nejvíce lidí také mělo čest stanout na břehu Růžového jezera, na cílové rampě … Číst dále →

číst dále »

Africa Eco Race 2020 – 11.etapa

11. etapa – Palba o stošest, žádná údržba Jedenáctá etapa Africa Eco Race přiblížila účastníky mauritánsko – senegalské hranici. Je to etapa, v níž už nikdo nechce ztratit šanci dojet do cíle v Dakaru. Přesto se na ní každoročně tvrdí závodí a … Číst dále →

číst dále »

Africa Eco Race – 10.etapa

10. etapa – Tomeček byl blízko vítězství v etapě Pořadatelé Africa Eco Race mají pro svůj závod k dispozici Saharu v Mauritánii a umí toho náležitě využít. Letos zavedli účastníky do mýtické oblasti Tidjikja a vytvořili tři etapy, na které se hned … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno