Kögel na Grand Truck Prix

Truck Grand Prix 2018 – Kögel zde bude i letos

 Kögel Lightplus: plus ve formě užitného zatížení
 Akce Meet & Greet se čtyřnásobným mistrem Evropy Jochenem Hahnem
 Veřejně prospěšná sbírka ve prospěch fondu pomoci řidičům „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e. V.“

Společnost Kögel se jako oficiální sponzor týmu Hahn-Racing samozřejmě osobně zúčastní také 33. mezinárodního závodu ADAC Truck Grand Prix, který se koná 29. června až 1. července 2018 na okruhu Nürburgring. Společnost Kögel bude na svém stánku R27 prezentovat návěs Lightplus generace NOVUM. Kromě jedné hodiny vyčleněné pro autogramiádu se čtyřnásobným mistrem Evropy Jochenem Hahnem, veřejně prospěšné sbírky pro profesionální řidiče a prodeje zboží pro fanoušky společnosti Kögel, se na stánku Kögel chystá řada dalších překvapení.

Kögel Lightplus generace NOVUM
Návěs Kögel Lightplus se zvláště optimalizovaným užitným zatížením a hmotností disponuje kromě mimořádně nízké vlastní hmotnosti, která je součástí základní výbavy, také všemi výhodami návěsů generace NOVUM. K těmto výhodám patří například vzduchová a světelná konzola na přední stěně, která odvádí síly přes podélné nosníky do rámu, nový profil vnějšího rámu, který významně zlepšuje dostupnost vázacích bodů Vario-fix, a variabilní kapsy na latě.

Akce Meet & Greet se čtyřnásobným mistrem Evropy Jochenem Hahnem
Setkání fanoušků se šampionem závodu nákladních automobilů Jochenem Hahnem se uskuteční 30. června ve 13 h během akce Meet & Greet na stánku Kögel. Jochen bude rozdávat nejen autogramy, ale rád odpoví také na všechny otázky svých fanoušků.

Veřejně prospěšná sbírka ve prospěch fondu pomoci řidičům „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e. V.“
Za malý finanční příspěvek ve prospěch fondu pomoci řidičům „Trucker’s World – Fahrer helfen Fahrern e. V.“ si můžete během Truck Grand Prix 2018 na stánku společnosti Kögel vybrat moderní sluneční brýle Kögel v edici 2018 nebo slamák Kögel na ochranu proti slunci.*

*Na osobu jen jedny sluneční brýle a jeden slaměný klobouk. Jen do vyčerpání zásob! Sluneční brýle a slamák nelze zakoupit. Tato akce není slosování ani soutěž o ceny.

 
Akce, výstavy, veletrhy, Novinky , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama


Kamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Závody tahačů na Slovakiaringu

Po Itálii, Maďarsku a Německu zavítá tento víkend mistrovství Evropy tahačů podruhé na Slovensko. Na Slovakiaringu lze očekávat, vzhledem k dosavadnímu vývoji šampionátu, tvrdé boje. Doufejme, že se šťastným koncem pro Buggyru.

číst dále »

Novinka mezi návěsy – Nooteboom Teletrailers plachtou

Rychlé a bezpečné nakládání / vykládání s novým systémem shrnovací plachty pro Nooteboom Teletrailer

číst dále »

NOVÝ HRACÍ MODUL DÁLKOVÉ RALLYE ROZŠIŘUJE APLIKACI RENAULT  TRUCKS  SIMULATOR

Francouzský výrobce nabízí nový modul dálkové rallye ve své aplikaci Renault Trucks Simulator, která je zdarma ke stažení. Díky ní si může široká veřejnost vyzkoušet simulaci jízdy během dálkové rallye za volantem závodního speciálu Renault Trucks K520, který se účastní prestižních soutěží Dakar a Silk Way.

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno