Štítek: Autodrom Most

Lacko pobláznil mostecké fanoušky, Aliyyah zvládla svou premiéru na výbornou

Tým Buggyra Zero Mileage racing zažil v sobotních závodech evropského šampionátu okruhových tahačů na domácí půdě hotovou horskou dráhu emocí. Dvě pódia, dva defekty a první pole position pro Aliyyah.

Hned kvalifikace přinesla výborný výsledek v podání Téo Calveta, který zajel čas 2:02:9, i takto skvělý výkon však mladičkému francouzi stačil „pouze“ na osmé místo v celkově, v hodnocení Grammer cupu byl však Téo opět nejrychlejší. Adam Lacko se kvalifikoval na místě čtvrtém s časem 2:01:7 a Aliyyah Koloc ve své vůbec první truckové kvalifikaci skončila v Grammer Cupu sedmá, celkově pak patnáctá.

„Je to opravdu až neuvěřitelné, jak všichni … Číst dále »

Novinky , , , , , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Závody NASCAR v Mostě!

Autodrom přivede do Mostu hvězdnou sérii NASCAR

Vedení společnosti AUTODROM MOST úspěšně pokračuje ve snaze přilákat na sever Čech další atraktivní závodní série. Poslední skvělou zprávou pro fanoušky motoristického sportu je dohoda s firmou Team FJ, která vlastní licenci společnosti National Association for Stock Car Auto Racing (NASCAR), zastřešující jednu z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších sérií … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Novinky , , Zobrazit komentáře

Závěrečné testování tahačů v Mostě

Květnové testování v Mostě

Díky zrušenému prvnímu závodu okruhových tahačů v tureckém Istambulu získaly týmy čas pro delší přípravu techniky před nadcházejícím podnikem v italském Misanu (24.-25.května 2014). Po naprosto výjimečném velkém testování na mosteckém autodromu před dvěma týdny, kdy se na trati a v depu sešlo hned několik týmů, se pod Hněvínem začátkem tohoto … Číst dále »