Štítek: Ivan Jakeš

Dakarské hvězdy v Praze

Vzácné setkání

V rámci křtu nové knihy fotografií Dakar is my life Mariana Chytky se v Praze Čestlicích včera uskutečnilo zajímavé setkání zástupců této nejznámější motoristické soutěže. Role kmotrů se totiž ujali zástupci každé dakarské kategorie – za motocykly slovenský úspěšný závodník Ivan Jakeš, čtyřkolky zastupoval letošní vítěz Polák Rafael Sonik, automobilou sekci reprezentoval Španěl Nani Roma a konečně za kamiony tu byl Tomáš Vrátný, který se navíc spolu s týmem Bonver Dakar Project podílel na vydání knihy i tohoto setkání.
Na parkovišti před společností Renocar – zástupce značek BMW a MINI měli návštěvníci možnost si prohlédnout závodní stroje Ivana … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky , , , , , , Zobrazit komentáře

Nová kniha a hvězdy Dakaru v Praze

Vítězové Rallye Dakar zavítají do Prahy.

Světové hvězdy Rallye Dakar zavítají 24. června do Prahy. Společně s týmem Bonver Dakar Project představí novou knihu s názvem Dakar is my lifestyle, kterou připravil český fotograf Marian Chytka.
Španělský pilot Nani Roma, vítěz Rallye Dakar 2004 v kategorii motocyklů a 2014 v kategorii automobilů, polský … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Tým Bonver Dakar Project má před sebou jednu akci za druhou, představí se fanouškům i partnerům

Tým Bonver Dakar Project má před sebou nabitý program plný akcí pro fanoušky i partnery. V průběhu tří víkendů se postupně představí na třech místech v České republice.
Valašské Meziříčí, Ostrava, Sosnová. Do těchto tří měst zavítá tým Bonver Dakar Project o nadcházejících třech víkendech. Nejprve se zastaví 14. března ve Valašském Meziříčí, ve kterém … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky , , , , , , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno