Truck Fest 2010 – Spanilá jízda

Prohlédněte si fotografie z letošní spanilé jízdy Hradcem.

Fotografie čtenářů:

Baky: Spanilá jízda jubilejního 10. ročníku Czech Truckfestu – fotografováno na II. silničním okruhu Hradce Králové:

Video záznam z letošní spanilé jízdy Hradcem Králové při Truck Fest 2010:

Odkazy na vaše fotografie nám můžete přidávat do diskuze pod článkem.

Truck Fest, Truck Fest 2010, Zábava a videa , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Kamioňáci.com

Krátké novinky

Buggyra úspěšná na BAJA Aragon 2016

2407016_BGRMedia-5 Tým TATRA BUGGYRA RACING si poprvé v historii na své konto připisuje double také na nezpevněném povrchu. Baja Aragon zařazená do světového poháru Cross-Country soutěží se stala mezi kamióny kořistí Martina Kolomého. Při své premiéře mezi trucky si Martin Prokop dojel pro skvělé druhé místo.

číst dále »

Silk Way rally 2016 – 14.etapa dobojováno!

160723_14_004 Silk Way Rally 2016 je minulostí. V cílovém městě Pekingu si titul za nejlepší umístění v soutěži odnesly vozy Peugeot v kategorii osobních aut, v kategorii nákladních aut dominovaly ruské Kamazy, ale třetí příčka zbyla na roudnický speciál Renault Sherpa s holandsko českou posádkou, který tak má za sebou úspěšnou premiéru.

číst dále »

Silk Way Rally 2016 – 13.etapa

foto_1 Ve 13. etapě Silk Way Rally měl severočeský kamion Renault Sherpa potíže s elektronikou - klasifikován byl se čtvrthodinovou ztrátou jako šestý. Sen o vítězství se sice poněkud vzdálil, nicméně celkové pódium je už velmi blízko. Vrátný překonal bolest a vybojoval dvanácté místo, Ardavičus opět pomáhal a ve třinácté etapě Silk Way Rally dojel čtrnáctý