Renault na výstavě Intermat 2015

NOVINKY STAVEBNÍ ŘADY RENAULT TRUCKS NA VÝSTAVĚ INTERMAT

Renault Trucks představí novinky své stavební řady na výstavě Intermat v Paříži – Nord Villepinte od 20. do 25. dubna 2015. Na stánku francouzského výrobce budou vystaveny mimo jiné tyto modely Renault Trucks C XLOAD domíchávač betonu, C 8×4 Tridem nebo K Xtrem.

K smallRenault Trucks představí během mezinárodní výstavy stavebních materiálů a techniky Intermat konané od 20. do 25. dubna 2015 v Paříži – Nord Villepinte širokou paletu vozidel stavební řady C a K. Renault Trucks bude dále prezentovat nové konfigurace modelů Renault Trucks C a K a s nimi spojenou nabídku služeb. Díky nabídce různých verzí a modularitě mezi oběma řadami, poskytuje Renault Trucks profesionálům ve stavebnictví robustní řešení, která snižují jejich provozní náklady bez ohledu na druh jejich činnosti.

Renault Trucks vystaví vozidlo C 8×4 XLOAD (s nástavbou domíchávač betonu). Model C XLOAD byl předmětem studie, jejímž cílem bylo snížit hmotnost podvozkové části nezatíženého vozidla, což umožní dopravcům ve stavebním sektoru nakládku většího množství betonu při každé obrátce a tím zvýšení jejich produktivity a rentability.

Součástí expozici Renault Trucks bude také model C 8×4*4 Tridem. Čtvrtá řiditelná náprava a zmenšený poloměr zatáčení o 90 cm výrazně zlepšují ovladatelnost vozidla. C 8×4*4 Tridem je vhodný pro montáž nástaveb umístěných na zadní části převisu vozidla jakými jsou například hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, hydraulické ruky nebo tlakové kanalizační jednotky.
Pro obory spojené s těžbou a dopravou v lomech je určen model K 8×4 Xtrem se zesíleným podvozkem a novou robustní robotizovanou převodovkou Optidriver Xtrem, která byla vyvinuta pro provoz v náročných podmínkách. K Xtrem je vybaven 24 palcovými koly, která jsou homologována pro provoz na silničních komunikacích. Tato verze, kterou Renault Trucks jako vůbec první výrobce uvedl na evropský trh u sériově vyráběných vozidel, zvyšuje u modelu K užitečné zatížení a úroveň průchodnosti terénem díky větší světlé výšce a vyšším nájezdovým úhlům vpředu a vzadu.
D smallDalším vystaveným modelem na stánku bude Renault Trucks C 6×4 OptiTrack. OptiTrack nabízí vozidlům dočasný pohon přední nápravy díky dvěma hydraulickým motorům integrovaných do nábojů předních kol. Systém OptiTrack poskytuje dočasný pohon všech kol, ve chvíli, kdy je řidič potřebuje, přičemž na rozdíl od klasického řešení pohonu všech kol OptiTrack přispívá k vyššímu užitečnému zatížení, snižování spotřeby pohonných hmot a nákladům na údržbu.
Na Intermatu bude dále k vidění C cab 2,3 m 6×4 vozidlo, které odpovídá na požadavky dopravců zajišťujících zásobování staveb a dodávky materiálů v městském a příměstském prostředí. Model je sériově vybaven robotizovanou převodovkou Optidriver. Snížená výška a šířka jeho kabiny usnadňuje řidiči manévrovatelnost a také časté nastupování a vystupování z vozidla.
Po úspěšném uvedení nové modelové řady v Evropě v roce 2013 a 2014, Renault Trucks uvedl tyto nové modely také na trhy na Středním východě a v Africe a potvrdil tím svoji celosvětovou působnost. Renault Trucks na Intermatu představí také model K v konfiguraci tahač 6×4.
Renault Trucks se představí na výstavě Intermat od 20. do 25. dubna 2015 (Hala 6, vstup C, stánek 083).
Vozidla stavební řady C a K francouzského výrobce budou vystavena také na stáncích partnerských nástavbářů.

 
Akce, výstavy, veletrhy, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , , , , , , Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentovat

Váš e-mail nebude publikován. Povinné položky jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a vlastnosti k formátování komentáře:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS

Krátké novinky

Frigoblock spolupracuje s Mercedes-Benz na chlazení prvních kamionů eActros napájených bateriemi

Nová téměř sériová nákladní vozidla Mercedes-Benz eActros s chladicími systémy Frigoblock zahájila potravinářskou logistiku pro zákazníky v Německu a Nizozemsku. Essen, Německo, 4. listopadu 2021 – Frigoblock, jeden z předních výrobců dopravních chladicích jednotek v Evropě a značka Thermo King®, … Číst dále →

číst dále »

DAKAR 2022 – FESH FESH S HISTORICKY NEJVĚTŠÍ FLOTILOU

44. ročních Rallye DAKAR se blíží mílovými kroky. Odstartuje 2. ledna 2022 a profesionální závodní tým FESH FESH na něj vypravuje historicky největší flotilu, co se týká počtu závodních speciálů a doprovodných vozů. V době vydání tiskové zprávy je flotila vozidel … Číst dále →

číst dále »

Dodáno již 300 elektricky poháněných nákladních vozidel! Daimler Truck a FUSO eCanter dosáhly dalšího milníku v elektromobilitě

Stuttgart/Tokio/Praha – Společnost Daimler Truck vynakládá veškeré síly, aby závod k nulovým emisím vyhrála. Dobrým příkladem je FUSO eCanter, lehké nákladní vozidlo se zcela elektrickým pohonem. Počet vozidel z malosériové výroby předaných zákazníkům na celém světě nyní překročil už hranici tří set. … Číst dále →

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno