Štítek: Dynafleet

Dynafleet

Systém Dynafleet je telematický informační systémem, který napomáhá při každodenním rozhodování, poskytne efektivnější plánování přeprav a lepší sledování vozu, protože máte vždy pod kontrolou náklady na pohonné hmoty a provoz.

Dynafleet – velý bratr který šetří náklady

Sledování vozidla poskytuje data o vozidle a časech řidiče jak samotnému řidiči, tak i centrále. To jsou informace, které napomáhají při analýze přepravy a tvoří spolehlivý základ pro práci dispečera vozů a pro kancelář při výpočtu výplat řidičů.
Sledování přepravy je kompletní systém poskytující celou řadu logistických funkcí včetně polohy vozidla. Tento systém je pro dispečery každodenním nástrojem plánování, řízení a sledování přepravních … Číst dále »

dynafleet telematika
Autodoprava, Na cestách, Novinky, Služby dopravcům, Technika, Vývojové trendy , , , , , , Zobrazit komentáře

Reklama

Kamioňáci.com

Krátké novinky

Závody tahačů zahajují na Red Bull ringu

redbullring_pre_04 Již tento víkend odstartuje na rakouském Red Bull Ringu další ročník ME tahačů. Pro tým Buggyra Racing, který obhajuje loňský triumf v Poháru konstruktérů, se jedná o ročník zlomový.

číst dále »

DAKAR 2017 se začíná rýsovat

logo_dakar Pořadatelská organizace nejslavnější vytrvalostní soutěže Dakar - společnost A.S.O. dnes zveřejnila hrubou trasu příštího ročníku soutěže. Start bude 2. ledna v Paraguayi, cíl pak 14. ledna v Buenos Aires.

číst dále »

AVIA začne opět vyrábět!

5-image3-File-IMG_0147--resize-800x533! V Letňanské továrně se opět začnou vyrábět nákladní vozy Avia.

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno