Štítek: Dynafleet

Dynafleet

Systém Dynafleet je telematický informační systémem, který napomáhá při každodenním rozhodování, poskytne efektivnější plánování přeprav a lepší sledování vozu, protože máte vždy pod kontrolou náklady na pohonné hmoty a provoz.

Dynafleet – velý bratr který šetří náklady

Sledování vozidla poskytuje data o vozidle a časech řidiče jak samotnému řidiči, tak i centrále. To jsou informace, které napomáhají při analýze přepravy a tvoří spolehlivý základ pro práci dispečera vozů a pro kancelář při výpočtu výplat řidičů.
Sledování přepravy je kompletní systém poskytující celou řadu logistických funkcí včetně polohy vozidla. Tento systém je pro dispečery každodenním nástrojem plánování, řízení a sledování přepravních … Číst dále »

dynafleet telematika
Autodoprava, Na cestách, Novinky, Služby dopravcům, Technika, Vývojové trendy , , , , , , Zobrazit komentáře

Reklama

Kamioňáci.com

Nafta

Chci levnejší naftu - Registrace
  1. Více informací
  2. (vyžadováno)
  3. (vyžadován e-mail)
 

cforms contact form by delicious:days

Krátké novinky

Truck of the Year 2015 pro Renault T

Renault_Trucks_T_road_19 23. září 2014 získal Renault Trucks T ocenění Truck of the Year 2015, které mu udělila mezinárodní 25 členná porota odborných novinářů International Truck of the Year. Předseda poroty Gianenrico Griffini předal u příležitosti 65. ročníku výstavy IAA v Hanoveru prestižní trofej Bruno Blinovi, prezidentovi Renault Trucks.

číst dále »

100. VOLVO pro společnost Kafka

IMG_2835 Dopravní společnost Kafka Transport převzala své 100. jubilejní nákladní vozidlo Volvo Společnost Kafka Transport převzala během léta v sídle firmy v Opařanech na Písecku své 100. vozidlo Volvo.

číst dále »

Konec sezóny v Le Mans

141012_jarama_4 Posledním závodem ve francouzském Le Mans se zakončila letošní sezóna evropského šampionátu okruhových tahačů. První titul mistra Evropy si odnesl Maďar Norbert Kiss. Naši nejlepší jezdci stáje Buggyra Adam Lacko a David Vršecký skončili těsně pod stupni vítězů. Frankie Vojtíšek obsadil celkově devátou pozici.

číst dále »

Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno

Nacházíte se

Kamioňáci.cz > Dynafleet