Kamioňáci.cz / Služby dopravcům

Změňte to: Jak ve firmě snížit počet účtenek za pohonné hmoty?

Dříve byla kombinace hotovosti a fyzických účtenek jedinou možností

Dopravní společnosti ještě poměrně nedávno prakticky neměly jinou možnost než vybavit na cesty po České republice i do zahraničí své řidiče patřičným objemem hotovosti. Za hotové se tankovaly pohonné hmoty, za hotové se platilo mýto.

Při cestách napříč Evropou jde přitom zejména v případě kamionů, nákladních vozů či autobusů o poměrně vysoké částky dosahující desítek tisíc korun za jednu cestu. Jednotná měna v Evropě přitom byla ještě v devadesátých letech teprve budoucností (a jak víme, ani dnes nelze eurem ani zdaleka platit ve všech zemích Evropy). Proto bylo potřeba personál vybavit buď … Číst dále »

Autodoprava, Novinky, Služby dopravcům , Zobrazit komentáře

Jeden systém za všechny: Plaťte mýtné napříč Evropou snadněji než kdy dřív

Dopravní společnosti, které působí ve více zemích Evropy, dobře pociťují, že evropský trh ještě zdaleka není zcela jednotný a podnikání v zahraničí představuje mnoho výzev včetně zvýšení administrativní zátěže. Na jeden letitý problém nicméně existuje řešení – a to je jednotný systém pro platbu mýtného.

Stále ještě řešíte jednotlivé systémy individuálně?

Mnoho dopravních společností stále řeší … Číst dále »

Autodoprava, Novinky, Služby dopravcům , Zobrazit komentáře

Vše o palivových kartách

Pojem palivová či tankovací karta může označovat dva podobné a přesto výrazně se lišící produkty.

V prvním případě jde o palivové karty, které nabízejí přímo jednotlivé čerpací stanice soukromým osobám. S jejich použitím mohou zákazníci dosáhnout na nejrůznější výhody – nejčastěji jde o slevu z ceny pohonných hmot nebo slevu na další produkty v nabídce čerpací stanice (mycí … Číst dále »

Autodoprava, Novinky, Služby dopravcům , Zobrazit komentáře

Nové servisní centrum FORD Trucks

PRODEJNÍ A SERVISNÍ CENTRUM FORD TRUCKS VE STRANČICÍCH

Společnost F TRUCKS a.s., importér nákladních vozidel Ford Trucks do České republiky, zahájila provoz svého prodejního a servisního centra ve Strančicích v květnu letošního roku. Nachází se v prostorách areálu TIR Centra na Exitu 15, dálnice D1 směrem ve směru na Velké Popovice.

Funguje jako hlavní autorizovaný servis značky … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Autodoprava, Novinky, Služby dopravcům, Technika , , , , Zobrazit komentáře

Scania otevřela nový servis v Mladé Boleslavi

Po devíti měsících od začátku stavby byl 1. června v Mladé Boleslavi otevřen jeden z nejmodernějších a nejekologičtějších servisů Scania v Evropě. Kromě kvalitních služeb byl velký důraz kladen také na udržitelnost provozu.

Scania nabízí udržitelná řešení nejen svým zákazníkům, … Číst dále »

Stavební vozidla Scania XT za výhodných podmínek

Čas hraje v dopravě klíčovou roli, a proto nyní Scania přichází s nabídkou stavebních vozidel k okamžitému odběru. Vybrat si můžete z široké nabídky s nástavbami od předních výrobců VS-MONT a Stetter. Všechna vozidla lze navíc pořídit prostřednictvím výhodného financování Číst dále »

Aktuální opatření na hranicích

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje nás požádala o zveřejnění aktuálních opatření na hranicích   (platné k 15.2.2021).

Opatření na hranicích PLZEŇSKÝ KRAJ – Opatření na hranicích Spolkové republiky Německo s Českou republikou. 

Od 14. února tohoto roku došlo ke … Číst dále »

Profesionální řidiči se na polygonu v Mostě zdokonalovali v řešení krizových situací

Řidiči nákladních vozů společnosti Mercedes-Benz Trucks si o uplynulém víkendu vyzkoušeli na polygonu mosteckého autodromu zvládání jízdy v krizových situacích. Kurz bezpečné jízdy určený pro nákladní vozy a kamiony cílí nově také na jednotlivce.

„Do budoucna se chceme zaměřit vedle dopravních … Číst dále »

Stavba nového servisu Scania v Mladé Boleslavi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na Mladoboleslavsku zatím mohou zákazníci společnosti Scania využívat dočasného servisního místa v Mnichově Hradišti, ale v současné době už probíhá výstavba nového servisu. Ten se bude nacházet jen přibližně 400 metrů od sjezdu Kosmonosy na dálnici D10. Stavba by Číst dále »

Společnost HOPI si převzala už tisící vozidlo Scania

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jedna z nejvýznamnějších českých přepravních společností, HOPI s.r.o., si převzala už tisící vozidlo značky Scania. Symbolický klíč od něj převzal z rukou generálního ředitele Scania CER zakladatel HOPI HOLDING a.s. František Piškanin.

rvní vozidlo značky Scania si společnost … Číst dále »

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno