Štítek: bezpečnost

Novináři si vyzkoušeli kurz bezpečné jízdy v Mostě

foto Jan Stojan

Mercedes-Benz Trucks Česká republika s.r.o. nabízí svým zákazníkům školení bezpečné jízdy s nákladními vozidly a soupravami na polygonu Autodromu Most.

Mercedes-Benz Trucks jako lídr v oblasti bezpečnosti nákladních vozidel a ve vývoji a praktickém nasazení asistenčních systémů připravil ve spolupráci se školícím střediskem na Polygonu Autodromu Most školení bezpečné jízdy a řešení krizových situací, určené pro řidiče společností, které provozují nákladní vozidla Mercedes-Benz.   

foto Jan Stojan

Spolupráce s polygonem v Mostě vhodně doplňuje program školení o praktický výcvik s jízdami a tréninkem krizových situací, jaký se nedá při běžném školení na silnici provést. Řidiči se dovědí i informace o řadě asistenčních … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Autodoprava, Novinky , , , , Zobrazit komentáře

Společnost Scania přináší revoluci v oblasti bezpečnosti

Odolnější kabiny, nouzové brzdy, lepší ochrana řidičů i ostatních účastníků silničního provozu. Bezpečnost patří mezi základní hodnoty společnosti Scania. Proto v následujícím textu přibližujeme některé z klíčových inovací.

Pro všechny řidiče nákladních vozidel se jedná o známou situaci: na křižovatce se chystáte odbočit vpravo. Ulice v centru města se vyznačuje rušným provozem se značným pohybem chodců a cyklistů. Po kontrole situace … Číst dále »

Autodoprava, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno