Štítek: HYUNDAI

Hyundai Xcient přichází do Evropy

Dne 7. července 2020 dodala společnost Hyundai Motor Company do Švýcarska prvních 10 vozidel s vodíkovými palivovými články Hyundai XCIENT, prvního těžkého nákladního vozu na světě v sériové výrobě. Společnost plánuje letos do Švýcarska dodat celkem 50 vozidel XCIENT. Předání zákazníkům komerčních vozových parků začíná v září.

„XCIENT Fuel Cell je dnes realitou a ne jen budoucím projektem. Nyní, když Hyundai uvádí toto vozidlo na cestu, představuje významný milník v historii užitkových vozidel a rozvoji vodíkové společnosti,“ řekl In Cheol Lee, výkonný viceprezident a vedoucí Oddělení užitkových vozidel ve společnosti Hyundai Motor. „Vytvoření komplexního vodíkového ekosystému, ve kterém vozidla, jako je … Číst dále »

Autodoprava, Novinky, Vývojové trendy , , , , Zobrazit komentáře

IAA Hannover – malá rakapitulace

IAA Hannover 2014

Veletrh nabídl 322 premiér a 2066 vystavovatelů ze 45 zemí znamenal nárůst o 9% oproti poslednímu konání. MAN Dominantou expozice nákladních vozů byl těžký tahač MAN 41.640 8×4/4 pro těžké přepravy až do 250 tun. Mezi 19 nákladními vozy všech výrobních řad bylo zastoupeno klasické palivo, tak CNG a hybridní pohon. Představeny … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Autodoprava, Novinky, Technika , , , , , , , , , , , , , , , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno