Štítek: Svoboda Team

Svoboda team jede do Afriky

Do Maroka!

Včera odpoledne jste při troše štěstí mohli potkat na silnici soupravu Svoboda Tatra Teamu na cestě k hraničnímu přechodu Rozvadov. Technika z nedávno skončené soutěže Dakar, které se Václav rovněž poprvé zúčastnil v roli řidiče doprovodné Tatry pro Čecho-Australana Petra Jerie se pohybovala v minulých dnech z francouzského přístavu do Čech. Václav Svoboda nyní cestuje opačným směrem vstříc africké půdě a závodu Tuareg Rally 2015.
Připomeňme, že to není jeho první cesta do Afriky.Po absolvování závodu El Chott, ještě se svým bratrem Františkem s původní Tatrou 815 – Dakarkou, startoval na podzim loňského roku na závodě Oil … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky , , , , Zobrazit komentáře

BAJA 300 a naši Truckeři

BAJA 300 – POWERDAYS

Letošní závod BAJA 300 konaný začátkem května na jižním okraji Lipska se oproti minulým ročníkům trochu rozrostl. Vložený název Power days symbolizoval novou aktivitu, kterou byly vložené závody – dvánactihodinovka čyřkolek a čtyřiadvacetihodinovka motocyklů.
Mimo to mohli návštěvníci sledovat ukázky truck trialu v podání dvou posádek z evropského šampoionátu, či exhibici … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Novinky , , , , , , , , Zobrazit komentáře

Gerard de Rooy na BAJA 300!

Zlatý hřeb soutěže z Holandska

Od pořadatelů soutěže BAJA 300 z Německa přišla senzační zpráva o startu vítěze Dakaru Gerarda de Rooye na této soutěži.

Již za měsíc – 10.-.11.5.2013 proběhne poblíž Lipska další ročník off-roadové soutěže BAJA 300. Tento závod známý původně jako BAJA Saxonia málem skončil po oznámení původních organizátorů o tom, že … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Dakar, Novinky , , , , , , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno