Štítek: truck servis

GINAF

Speciální podvozky z dílen holandského výrobce

GINAF specialista na speciály

Přestože se na našich silnicích s produkty tohoto nizozemského výrobce tak často nesetkáváme, není asi moc lidí, kteří by tuto značku neznali. Ginaf má své zastoupení i na soutěži Dakar, ale jeho místo je hlavně na silnicích a v terénu.

Dalo by se říci, že kde končí běžná produkce výrobců užitkových vozidel, tam začíná pole působnosti pro tohoto specialistu z Veenendaalu.

Ve výrobním programu každé automobilky je široká nabídka typů vozidel co do provedení kabin, rozvorů, druhů pohonu, nicméně v sériové výrobě jsou ty nejběžněji používané. Existují však specifické nástavby … Číst dále »

Speciální podvozky z dílen GINAF
Dakar, Novinky, Technika, Vývojové trendy , , , Zobrazit komentáře

Volvo Truck Centrum v Otrokovicích nově otevřeno

Tisková zpráva společnosti Volvo Truck Czech s.r.o

Společnost Volvo Truck Czech s.r.o. zahájila činnost svého vlastního, v pořadí již osmého, Volvo Truck Centra a to ve Zlínském kraji v Otrokovicích.

Truck Centrum se nachází v těsné blízkosti sjezdu z dálnice vedoucí na Zlín, konktrétně v Moravní 1636, v pronajatých prostorách areálu bývalého servisního partnera … Číst dále »

Volvo Truck Czech s.r.o - nový servis
Na cestách, Novinky, Služby dopravcům , , , , Zobrazit komentáře

Nové truck centrum Renault

Nové truck centrum pro značku Renault vyrostlo v Čestlicích u Prahy

Zcela nové Renault Trucks Centrum vyrostlo v průběhu letošního roku na ploše více než 14 tisíc m2 v Praze-Čestlicích v bezprostřední blízkosti dálnice D1. Již před slavnostním otevřením (čtvrtek 9. 12. 2010) začaly do areálu s prodejnou, administrativním zázemím i autorizovaným servisem najíždět první … Číst dále »

Novinky , , , Zobrazit komentáře

Sevisní síť Volva se rozšiřuje

Servisní síť Volva se zahušťuje Koncem minulého měsíce byla zahájena výstavba dalšího servisního centra pro nákladní vozidla značky Volvo.

I přes probíhající povodně byla koncem května zahájena výstavba dalšího Volvo Truck Centra v

Havířově. Jelikož jde v ČR již o sedmé servisní centrum provozované společností Volvo Truck Czech s.r.o. neobešlo se zahájení jeho stavby bez … Číst dále »

Autodoprava, Služby dopravcům , , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno