Štítek: AUTOTEC

Kalendář TRUCK akcí

Přehled akcí pro kamioňáky

Ano, již zítra 4.6.2010 otevírá své brány tzv “odborným dnem” Mezinárodní veletrh AutoTec 2010 letos spojený s výstavou Autosalon Brno. I přes deštivé počasí se naše redakce na tento svátek všech motoristů chystá. V našem stále oblíbenějším magazínu www.Kamionaci.cz jako jeho mediální partneři, jsme již o Autotecu uvedli mnohé a v jeho průběhu se můžete těšit na podrobné zpravodajství, fotogalerie a zjímavosti zejména z oboru nákladních vozidel.

Vedle této bezesporu významné “kamioňácké” události, pro kterou si magazím Kamioňáci – jakjste si jistě všimli oblékl nový kabát, jež se koná v ČR jednou za 2 … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, AUTOTEC, Novinky, Truck Fest 2009, Truck Trial , , , , , , , Zobrazit komentáře1

AUTOTEC 2010 a přípojná technika

Přípojná technika na AUTOTEC 2010

V důsledku celosvětové hospodářské krize klesla poptávka po přípojné technice v minulém roce o desítky procent. Podaří se letos výrobcům této techniky klesající trend zvrátit? Čím osloví dopravce letos? Kteří výrobci/dovozci se budou na největším středoevropském veletrhu prezentovat?

čtěte také: AUTOTEC 2010 se blíží

Jak je všeobecně známo, výrobci resp. Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, AUTOTEC, Novinky , , Zobrazit komentáře

AUTOTEC 2010 se blíží

BVV – Výstava Autotec Brno 4. – 10. 6.  2010

Největší specializovaný veletrh užitkových vozidel v rámci střední Evropy se blíží, jaký bude a co uvidíme letos nového?

Tak jako každý sudý rok se i letos bude konat v Brně veletrh užitkových vozidel, příslušenství, garážovací a servisní techniky AUTOTEC 2010.

Minulý ročník výstavy ( AUTOTEC … Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, AUTOTEC , , , Zobrazit komentáře

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno