Štítek: návěs

Krize postihuje stále více výrobců přípojné techniky

Hacar v insolvenci, Trailer v konkurzu

Krize v oblasti výroby a prodeje užitkových vozidel stále neustupuje. Důkazem toho je i hradecká firma Hacar, která se dostala do platební neschopnosti.
S firmou, která působí v oblasti výroby automobilových nástaveb a opravárenství nákladních vozidel, zahájil krajský soud v Hradci Králové insolvenční řízení. Návrh na insolvenční řízení podal jeden ze zaměstnanců firmy, protože mu dlužila mzdu a odstupné. Celkem se u soudu sešly pohledávky od deviti subjektů v celkové výši 600 tisíc korun. Jedná se tak již o další firmu z oblasti výroby přípojné techniky a nástaveb, která se dostala díky krizy do … Číst dále »

Nezařazené, Novinky , , , Zobrazit komentáře

AUTOTEC 2010 a přípojná technika

Přípojná technika na AUTOTEC 2010

V důsledku celosvětové hospodářské krize klesla poptávka po přípojné technice v minulém roce o desítky procent. Podaří se letos výrobcům této techniky klesající trend zvrátit? Čím osloví dopravce letos? Kteří výrobci/dovozci se budou na největším středoevropském veletrhu prezentovat?

čtěte také: AUTOTEC 2010 se blíží

Jak je všeobecně známo, výrobci resp. Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, AUTOTEC, Novinky , , Zobrazit komentáře

Návěsy Krone

Možná někoho překvapí, že skupina KRONE nevyrábí jen silniční přípojná vozidla, jak je všicni známe z našich silnic, ale pod hlavičkou “Bernard Krone Holding GmbH & Co KG” a v jejich prodejní síti je na trh dodáváno i celé portfolio zemědělských, stavebních a komunálních strojů a to jak nových, tak i použitých.
V nabídce na … Číst dále »

Autodoprava, Technika , , Zobrazit komentáře1

Truck Fest v Hradci Králové

Jako každý rok, tak i letos se koná na letišti v Hradci Králové největší prezentace autodopravců v ČR – TruckFest. Ani náš tým nemůže tento víkend 12. – 13. září na tak významné akci chybět.

čtěte také: TruckFest 2010

A na co se můžeme těšit?

PROGRAM Truck-Fest 2009 – letiště Hradec

pátek 11.9.… Číst dále »

Akce, výstavy, veletrhy, Truck Fest 2009 , , , , Zobrazit komentáře2

Vystavovatelé a značky na TruckFest 2009

Také Vás zajímá přehled vystavovatelů a značek letošního ročníku Truck Festu? Bohužel ani na oficiálních stránkách Truck Fest se mi nepodařilo tento přehled dohledat a tak se musíme nechat překvapit.

Pro zajímavost uvádíme přehledy a počty za minulý rok 2008:… Číst dále »

ReklamaKamioňáci.com


Zdarma SMS
Nejlevnější Taxi Brno vám zajistí přepravu více osob
Nejlevnější drink and drive Taxi Brno